PC HocasıFotoğraf MakinesiPanasonic Midrange GX85 İncelemesi

Panasonic Midrange GX85 İncelemesi

 

Panasonic tanıtımını yaptığı Midrange GX85 fotograf makinesi 4k video çekim özelliği ve hassas sensörleri ile fotograf severlerin ve video çekimi yapanların düşünebileceği bir makine olarak düşünülebilir.

Panasonic fiyatı  aileler ve seyahat edenlere yönelik olduğunu gösteriyor.Elektronik vizör, hızlı sürekli çekim ve 4K video için çekimi özelliği ile öne çıkan bu Fotoğraf Makinesi 800 $ fiyatında olduğunu söyleyebiliriz.

Panasonic Midrange GX85-inceleme


GX85
daha küçük ve ucuz diyebiliriz.Entegre bir EVF, 4K video kayıt özelliğine sahiptir ve içinde  5 eksenli stabilizasyon sistemi GX8 tarafından da kullanılan 4-eksenli sistemi ötesinde bir adımdır. Bu istikrar içermeyen sabit lensler kendi üzerinde çalışır ve her iki sistem kendi kendine teslim edebilen daha keskin sonuçlar elde etmek için lens sabitleme ile birlikte çalışmaktadır.

 

GX8 arka LCD ekran kapaklı bir tasarıma sahip. Bu boyutu 3 inç hassas dokunmatik ve 80 derece yukarı ve 45 derece yatırabilirsiniz. Fakat Selfie’ler ileri  için pekte kullanışlı değil. Kameranın optik low-pass filtre Panasonic kamera için bir ilk olan (OLPF) olmadan 16 megapiksel sensörü kullanmakta. OLPF özelliği ile görüntü netliğini artırmakta.

Fujifilm X-T10 – Panasonic Midrange GX85  Karşılaştırması

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/panasonic-midrange-gx85-incelemesi-6740/ linkinden 28.07.2021 14:07:24 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video