PCH Online Forum Moderatör Başvurusu

Merhaba değerli arkadaşlar. Bizi yakından takip eden veya aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza tekrar teşekkür etmek istiyoruz. PC Hocası Forum'u geçtiğimiz günlerde aktif ettik ve çizdiğimiz çizgide ilerlemeye devam ediyoruz. Sizlerin destekleri bizler için gerçekten önemli. Bu kapsamda PCH Online ailesini daha da büyüterek çalışmalarımızı daha kapsamlı olarak devam ettirmek istiyoruz. Hal böyle olunca çiçeği burnunda yeni forumumuza 3 moderatör arkadaşımızı görevlendireceğiz. Detaylar ise şöyle olacak;

Moderatör Alımları Nasıl Oluyor ?

PCH Forumda moderatör olarak görev yapabilmeniz için öncelik olarak aşağıda sıralamış olduğumuz koşulları taşımanızı beklemekteyiz. 

* Daha önceden herhangi bir forumda veya sitede deneyim sahibi olmak (tercih sebebidir)

* Adaletli ve saygılı olmak

* Çözüm üretebilen ve konulardaki sorunları takip ederek her iki tarafı da dinleyebilen ve karar verebilen

* İlgili konuların ilgili kategoride olduğunu takip edebilen

* 18 yaşını doldurmuş ve 18 Yaşından büyük tüm arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz. Sonuçlar 2 gün içerisinde açıklanacak olup, kabul edilen arkadaşlarımızın yetkileri otomatik olarak atanacaktır. Ardından PCH Online'ın avantajlarından da yararlanacak tabii ki (Aylık hediyeler, PCH Online kupası, tshirti vs..)

Önemli Not: Başvurulara dikkat edecek olursanız 18 yaş sınırı koyduk. Ancak bu bizim belirlediğimiz kriter kimlik yaşı değil. Nice insanlar gördük çalışma hayatımızda kimlik yaşı 45, akıl yaşı 15. O yüzden biz akıl yaşı arıyoruz, kimlik yaşı değil..

Moderatör başvurularınızı [email protected] mail adresimize bekliyoruz,

Saygılarımızla - PCH ONLINE

İlgili Etiketler