reklam
Ana SayfaOyunPlayStation 5’in ilk oyunu Godfall oldu!

PlayStation 5’in ilk oyunu Godfall oldu!

Godfall, yakın zamanda çıkacak olan PlayStation 5 için ilk oyun oldu. Counterplay Games tarafından geliştirilen Godfall hem tek oyuncu ve çok oyunculu oynama fırsatı veren ve farklı tarzda savaş mekaniği sunuyor.

Aksiyon rol yapma oyunu olan Godfall, 2020’nin sonlarında PlayStation 5 ve Windows PC sürümleri için çıkması planlanıyor. Ayrıca PlayStation 5’in piyasaya sürüldüğü onaylanan ilk oyun oldu.

Godfall, Counterplay Games tarafından geliştirilip Gearbox Publishing tarafından yayınlanan yeni bir ARPG oyundur. Henüz tam tarihi olmasa da 2020’nin sonları yani Kasım-Aralık aylarında piyasaya çıkacağı öngörülüyor diyebilirim.

PlayStation 5 Bekleme Süresini Azaltacak

Not: Çıkışları aynı tarihte PlayStation 5 ve Windows PC için olacak.

Godfall hakkında

Godfall, kahraman şövalyeler ve mistik büyüyle dolu parlak bir fantastik evrende geçen yepyeni, yeni nesil bir yağmacı dövüş oyunudur.

Oyuncuların ganimet avlar, efsanevi zırhlar kuşanır ve acımasız düşmanları alt ederken bir yandan da yüksek etkili üçüncü şahıs yakın dövüşlere katıldığı fantastik aksiyon RPG oyununda maceraya atılın. Size karşı duran orduları yok ederken baş döndüren ganimetlerle sizi ödüllendiren zorlu görevlerle yüzleşin.

Trailer video

Etiketler

Yazar Hakkında

Ahmet GÜLEÇ

Ahmet GÜLEÇ

1998 doğumlu bir yazar.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz