reklam
Ana SayfaSinemaPrison Break 2017 İçin Son 16 Gün

Prison Break 2017 İçin Son 16 Gün

, PC Hocası

Prison Break; kendisiyle 2005 yılında tanışmış, “Hadi be oradan nasıl oldu o?” diye defalarca içimizden geçirmiş ve akabinde gösterilen flashbacklerle “vaay” demiştik. Uzun bir aradan sonra Prison Break 2017 4 Nisan tarihinde Fox Kanalında Salı günleri gösterime giriyor. Prison Break 2017 için son 16 gün kaldığını göz önünde bulundurursak benim gibi dizinin tutkunları için heyecan tırmanıyor diyebiliriz.

, PC Hocası

2009 tarihindeki 4.sezon finalinden sonra yerini farklı dizilerle doldurmaya çalışsak da Prison Break daima severleri için farklı bir yerde kalmıştı. Bunca yıldan sonra 5.sezonun geleceği haberi ve Michael Scofield‘ın aslında ölmediğini öğrendiğimde aklımda tek bir soru belirdi “Mantıklı bir açıklama gelecek mi?”. O son bölümü seyrederken Michael’ın mezarı başında tüm yakınlarının vedası derinden etkilemişti. Nasıl oldu da ölmedi? Ya da yine bir Michael oyunuydu da biri gelip mezarından çıkartıp bir tarafına bir iğne saplayıp kalbinin yeniden atmasını mı sağladı? Ya da Michael yerine tanınmayacak bir bedeni yakınlarına teslim edip öldü izlenimi mi verildi? Kafamda deli sorular… Konu Prison Break olunca bizim dizilerimizde olduğu gibi “aa ölmemiş, e nasıl oldu? aman boş ver” olmuyor. İlle bir mantıklı açıklama geliyor. Ve ben bu açıklamayı gerçekten merak ediyorum.

, PC Hocası

5.Sezon hakkında detaylı bilgiler henüz gün yüzüne çıkmış değil. Ancak T-Bag’in bir fotoğraf ile Lincoln’e gelmesi ve Michael’ın Hindistan’da bir hapishanede olduğunu söylemesi üzerine, Sara ve Lincoln, gelmiş geçmiş en büyük kaçış planı yapmak için bir araya gelecekler. Bu iddialı söylem üzerine beklentiler artıyor. Bakalım  Prison Break 4 Nisan 2017 tarihinde bekleneni verebilecek, yine bizleri ekran başına kitleyebilecek mi? Prison Break 2017 trailer sizlerle…