reklam
Ana SayfaOyunPUBG Mobile’ın 2 GB boyutunda olan güncellemesi yayınlandı

PUBG Mobile’ın 2 GB boyutunda olan güncellemesi yayınlandı

Mobil oyunlarla ilgili yazdığım her yazımda söylemişimdir. Mobil oyun sektörü gelişmeye devam ediyor ve PUBG Mobile gibi oyunlarda buna öncülük ediyor.

Tabi oyunların güncel kalması da önemli. Tencent Games ise Mobil oyun sektöründe bulunan güçlü oyunu PUBG Mobile için bir güncelleme yayınladı.

0.18.0 Güncellemesi ve getirdiği yenilikler

“Hadi kardeşim uzatma konuya geç.” dediğinizi duyar gibiyim. O zaman sizleri bekletmeden hemen konuya giriş yapalım.

Yapılan bu güncellemenin adı 0.18.0 olarak geçiyor. Güncelleme ile Miramar haritasına büyük yenilikler yapıldı. Efsane çatışmalara ev sahipliği yapan bu haritanın kuzey kısmına bir nehir ve tarihi kalıntılar eklendi. Buna ek olarak haritaya yarış pisti de eklendi.

Borderlands 3 Hafta Sonu Boyunca Oynaması Ücretsiz

Yarış pisti eklenen haritada oyunun en hızlı arabalarından birisi olan Mirado olmazsa olmaz. Altın renkli Mirado arabası da bu haritaya eklendi.

Güncellemenin diğer kısmında ise haritaya otomat makineler eklendi. Bu otomat makineleri kullanarak ağrı kesici ve enerji içeceği gibi sağlık ihtiyaçlarımızı giderebileceğiz.

Bunlar dışında ise oyuna yardımcı görüş dürbünü ve P90 silahı da eklendi. Güncellemenin boyutu iOS için 2.2 GB, Android için ise 1.97 GB olarak karşımıza çıkıyor. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement