reklam
PC HocasıOyunPUBG’nin 7.1 güncellemesi test sunucularına geldi

PUBG’nin 7.1 güncellemesi test sunucularına geldi

Duyduk duymadık demeyin. PUBG yönetiminin Vikendi eyaleti başkanı son hızıyla çalışmalarına devam ediyor. İşte karşınızda PUBG‘nin 7.1  güncellemesi.

 

Vikendi yenilendi

Rekabetçi oyun kavramını baştan yaratan PUBG, oyunun geliştirilmesi ve iyileştirilmesini son hızıyla devam ettiriyor. Bir önceki güncelleme ile oyundan kaldırılan Vikendi haritası 7.1 güncellemesi ile tekrardan karşımıza çıkıyor. Tabi birde baştan aşağı yenilenen tarzıyla.

PUBG 7.1 güncellemesi neler içeriyor ?

Bu güncelleme ile PUBG‘ye, Vikendi haritası tekrardan eklendi. Fakat Vikendi‘nin arazi koşulları yenilendi ve harita içindeki kar seviyesi yeniden ayarlandı. Vikendi haritasının en meşhur yerlerinden biri olan Dino Park‘ın ismi ise Dinoland olarak değiştirildi. 7.1 güncellemesi yalnızca Vikendi haritasını içermiyor. Bazı performans iyileştirilmeleri ve sorun düzeltmeleri de güncellemenin içinde yer alıyor. Oyuna birde Demir yolu eklendi. Bu sayede tren ile gezilebilinecek.

PUBG Mobile Ölüm Maçına Özel Yeni Harita Getirecek

Yeni bir silah

Güncelleme ile yalnızca Vikendi haritasını getirmekle yetinmeyen PUBG, oyuna bir de yeni keskin nişancı tüfeği ekledi. Mosin-Nagant adı ile karşımıza çıkan bu yeni silah, Kar-98’in hemen hemen aynısı. Kar-98 ile aynı mühimatları kullanabileceksiniz. Fakat silahın sesleri Kar-98 ile aynı değil. Bu silahı Vikendi ve Erangel haritasında bulabileceksiniz.

Dikkat dikkat Vikendi belediyesi çalışıyor. 🙂

Etiketler

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement