PC HocasıHaberlerRC Arabalar Etkinlikte Kıyasıya Kapıştı

RC Arabalar Etkinlikte Kıyasıya Kapıştı

 

RC Arabalar veya RC Romörkor ( çekici ) görevi gören yüksek motorlu arabalar düzenlenen bir etkinlikte kıyasıya kapıştılar.

25 BEYGİRLİK MİNİK DEVLER

Sergiledikleri performanslarda sınıfta kalan araçların yanı sıra, hiç zorlanmadan performanslarını ortaya koyan araçları izlemenin keyfi de çok farklı oldu. 25 beygir ve 50 beygir güçlerine sahip özel yapım RC arabaların performanslarını sergilerken birbirlerine bağlı halat ile çekme yarışı da çok sert geçti.

rc-monster-araba
Güçlü olan motorlu RC arabalar etkinlikte ilgi toplarken, düşük hacimli motora sahip araçlar da çok çabuk yarışı kaybetti. Romökor olarak da görev yapan araçlar, arkalarına bağlanan 50 kiloluk dorseleri de çekebilmek için çok fazla yol denediler. Yine burada da ortaya çıkan motor gücü en iyi aracı belirlemeye yetti. RC arabalar ile ilgili yayınlanan bu eğlenceli videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz! ( Biz çok beğendik 🙂 )

Ayrıca bu araçlara sahip olmak isteyenler varsa eğer minimum 3 bin TL + Benzin ücretini gözden çıkartmaları gerekiyor.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/rc-arabalar-etkinlikte-kiyasiya-kapisti-3230/ linkinden 16.10.2021 12:10:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad