Salı, Temmuz 16, 2024

Rise Online World Krallık Seçiminin Sonuçları Belli Oldu

Paylaş

silkroad gaminggentr

Yerli oyun şirketi Roko Game Teknoloji A.Ş’ nin gurur kaynağı, ilk yerli MMORPG oyunu olan Rise Online World, adeta bir taht oyunlarına sahne oldu. Heyecan dolu Krallık seçimlerine, Galia serveri Protean krallığında Osmanbey ve Ziyadmisali arasındaki çekişme damga vurdu.

Krallık seçimlerine haftalar kala Galia serveri Protean krallığında Osmanbey ve Ziyadmisali arasındaki çekişme başlamıştı. Her iki aday da yoğun bir propaganda çalışması yürüttü ve bu süreçte oyunculara çeşitli vaatlerde bulunulduğu, oyun içi ve gerçek hayatta geçerli hediyeler dağıtıldı. Tüm bu heyecanlı süreçten sonra sonunda seçimler de düzenlendi.

Seçimlere katılan tüm adaylar, 

  • 24 saatlik süre boyunca oy topladı.
  • Krallık Adayları, oy toplayabilmek için oyunda yüksek miktarda oyun içi para ve oyun itemleri kullanarak kullanıcılardan oy toplayabildi.
  • Seçimlerde her oyuncunun bir oy hakkı vardı.
  • Seçim sonuçları, Rise Online World’ün resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu.

Milyonlarca liralık yatırımlar ve yoğun bir oy toplama mücadelesi sonucunda, kazanan ise Osmanbey oldu.

Krallık Seçimleri, Rise Online World oyun dünyasında da önemli bir değişime yol açtı. Bundan sonraki süreçte yeni kral Osmanbey, çeşitli yetkiler ve ayrıcalıklara sahip olarak oyunun gidişatını etkileyebilecek. Oyuncular, yeni kralın neler yapacağını ve oyun için nasıl bir vizyon çizeceğini de merak ediyor.

Rise Online World Krallık seçimlerinde Milyonlar harcandı

Seçimin sonuçlarını da hemen aşağı ekliyoruz.

Rise Online World – Official Krallık Seçimleri Sonuçları:

Mantis Serveri:

  • Protean Irkı Kralı :IDomenicoNOXXXX
  • Lunaskar Irkı Kralı : Toffie

Galia Serveri:

  • Protean Irkı Kralı: Osmanbey
  • Lunaskar Irkı Kralı: Levonidas

Merak edenler için krallık sisteminin detaylarından da söz edelim.

Rise Online World Krallık Sistemi Nedir?

Krallık sistemi, 30 günlük aralıklarla düzenlenen ve Protean ve Lunaskar ırklarının en güçlü şövalyelerinin belirlendiği bir sistemdir. Kral olan oyuncular ırkının krallığını temsil edecek ve krallığını yönetmeye hak kazanıyor.

Krallık Seçiminin Önemi:

Rise Online World’ de Krallık Seçimleri, oyunun en önemli ve heyecan verici etkinliklerinden biri. Bu seçimlerde, oyuncular kendi krallarını seçerek oyun dünyasında önemli bir güce sahip olurlar. Krallar, çeşitli yetkiler ve ayrıcalıklara sahip olur ve oyunun gidişatını etkileyebilirler.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler