PC HocasıPCSamsung Galaxy Book Pro Tanıtıldı!

Samsung Galaxy Book Pro Tanıtıldı!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung bugün, kurumsal müşterilere hitap eden yeni Galaxy Book Pro dizüstü bilgisayarını tanıttı. Galaxy Book Pro, 13,3 inç ve 15,6 inç varyantları ve her biri yarım inçten daha ince olarak satışa sunulacak. Bu dizüstü bilgisayarın dışı, daha iyi dayanıklılık sunmak için havacılık sınıfı alüminyumdan üretildi. Ayrıca harika bir izleme deneyimi için Super AMOLED ekrana da sahip. Intel Evo sertifikalı 11. Nesil Core İşlemci sayesinde bu dizüstü bilgisayardan mükemmel performans ve pil ömrü bekleyebilirsiniz. Bir iş dizüstü bilgisayarı olduğu için Windows 10 Pro işletim sistemi içerisinde yüklü olarak geliyor ve önümüzdeki aylarda Microsoft piyasaya sürdüğü zaman Windows 11 Pro’ya yükseltme alacak.

İş dünyası için tasarlanan Galaxy Book ve Galaxy Book Pro an itibariyle Samsung.com/business adresi üzerinden, CDW, Insight ve Connections dahil Ulusal Çözüm Sağlayıcıları ve ayrıca Samsung’un TD Synnex, D&H ve Ingram Micro dahil dağıtım ortakları aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcuttur. Cihazı fiyatı seçeceğiniz varyanta göre değişmek şartıyla 899 dolardan başlıyor.

Cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği ve fiyatının ne kadar olacağına dair henüz bir bilgi yok.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-book-pro-tanitildi-117709/ linkinden 17.08.2022 21:08:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video