reklam
Ana SayfaCep TelefonuSamsung Galaxy S10’un En Net Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S10’un En Net Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Samsung’un 2019’daki amiral gemisi modeli S10 geçenlerde bir etkinlikte ortaya çıkmıştı. Şimdi ise şuana kadarki en net resimleri ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl S9 ve Note 9 modelleriyle piyasayı sallayan Samsung oldukça rağbet görmüştü. Cihazların tasarımı ve özellikleri kullanıcıların çok dikkatini çekerken fiyatlar bu sevinci biraz baltalıyordu.

Samsung Galaxy S serisinin yeni modeli olan S10 için hazırlıkları tamamladı ve tanıtımını yaptı. Cihazın net resimleri ise bugün ortaya çıktı. Alttaki resimlerde S10 ve S10+’ın tam halleri mevcut. 

Resimlere baktığımızda her iki modelde de Infinity-O ekran tasarımının kullanıldığını görüyoruz. Yani çerçevenin “Ç”si bile yok diyebiliriz. S10 modelinde tek ön kamera kullanılırken S10+ modelinde çift ön kamera kullanılmış. Buda sol kısımda bulunan şarj göstergesini ekranın ortasına doğru itmiş.

Samsung, Galaxy Home Bixby Lansman Tarihini Sessizce Erteledi

Arka kısımda yatay dizilmiş uzun bir kamera grubu görüyoruz. Bu kısımda tam 3 adet kamera ve 1 adet flaş bulunuyor. Alt kısma baktığımızda ise Samsung’dan alıştığımız bir adet jak girişi, bir hoparlör ve bir adet şarj soketi görebiliyoruz.

Cihaz genel hatlarıyla bu şekilde. Samsung’un yeni modeli S10 ve S10+ gerçekten çok şık tasarımlara sahip. Umarız fiyatlarında 2019’a özel güzel bir indirim olur.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement

Advertisement