PC HocasıHaberlerSamsung, Unpacked 2022 Etkinliğini Resmi Olarak Duyurdu!
Samsung Unpacked 2020

Samsung, Unpacked 2022 Etkinliğini Resmi Olarak Duyurdu!

   

Samsung Mobile ekibi, haftalardır internette dolaşan 10 Ağustos 2022 Galaxy Unpacked etkinliğini spekülasyonlarını ve tahminlerini paylaşmış olduğu bir tweet ile şifreli olarak onayladı. Geçtiğimiz günlerde sizlerde paylaştığımız gibi etkinlikte şirket, yeni nesil katlanabilir akıllı telefonlarından Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4 ile birlikte yeni nesil akıllı saatini tanıtıyor olacak.

Şirketin paylaştığı duyurduğu etkinlik 10 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirilecek ve duyuru gönderisinde katlanabilir akıllı telefonların sahip olacağı renk seçeneklerine ithamda bulunmanın yanı sıra Bespoke Edition renk seçeneklerini de rahatlıkla görebiliyoruz. Bu da demek oluyor aylardır internette dönen ve sizlerle paylaştığımız birçok sızıntı gerçek.

Etkinliğe birkaç hafta var ve Samsung, etkinlikte tanıtacağı ürünler hakkında daha fazla resmi tanıtım görseli paylaşacaktır. Bizlerde tüm gelişmeleri burada sizlere aktarıyor olacağız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-unpacked-2022-etkinligini-resmi-olarak-duyurdu-130130/ linkinden 12.08.2022 15:08:04 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video