Sarı Renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus Duyuruldu

  Google News

Birkaç zamandır yazılıp çizilen iddialar doğru çıktı. Sarı renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus akıllı telefon modellerinin tanıtımı yapıldı. Aslında buna bir tanıtım demek doğru olmayacak. Apple, sessiz sedasız sarı renk seçeneğini de duyurmuş oldu.

Sarı Renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus Modelleriyle Renk Seçenekleri Genişledi

Tabii ki burada teknik olarak hiçbir değişiklik olmadığını söyleyerek başlamak gerekiyor. Serinin tüm özellikleri aynı. Sadece bir renk güncellemesinin sunulduğunu söyleyebiliriz. Hem Plus modellerinde hem de temel modelde sarı renk seçeneği tercih edilebilir olacak.

Sarı renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus

Söz konusu renk seçeneğinde 128 GB, 256 GB ve 512 GB depolama alanı da seçimi yapabiliyorsunuz. Yazmaya gerek var mı bilemiyorum ama yeni renk seçeneğinin fiyatı konusunda da bir değişiklik durumu yok.

Sarı renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus

iPhone 14 Pro seçeneğine geçtiğimiz zaman ise sarı rengin sunulmadığını belirtelim. Sadece temel ve Plus modeline yeni renk seçeneğinin eklendiği açıklandı. Pro modeller için de yeni renk seçenekleri gelir mi? Bir ihtimal diyebiliriz. Sarı renk seçeneğine sahip modeller için satış süreçleri konusunda da bilgi var. Buna göre seri için 10 Mart tarihinde ön siparişler başlayacak. Satışlar ise 24 Mart itibariyle başlayacak. Bu arada sarı renk seçeneği için sizin de yorumlarınızı bekliyoruz. Sizce sarı renkli bir iPhone alınır mı?

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video