PC HocasıOyunScorn Erteleme Aldı!

Scorn Erteleme Aldı!

 

Yeni yayıncı Kepler Interactive, Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji ve yazılım devi Microsoft’a özel yapım olan Scorn‘un 2022 yılına ertelendiğini resmi olarak duyurdu.

“Süper-Geliştirici” grubu olarak tanımlanan Kepler Interactive, içindeki geliştiriciler tarafından ortaklaşa işletiliyor ve oyun yayınlamak ve üretmek için şimdiden 120 milyon dolarlık etkileyici bir fon topladı. Duyuru açıklamasında Kepler Interactive, benzersiz modellerinin “oyun geliştiricilerinin gelişmesi için mükemmel ortamı yarattığını, tam yaratıcı bağımsızlığın faydalarını, aksi takdirde yalnızca tam satın alma yoluyla erişilebilecek kaynaklar ve operasyonel destekle birleştirdiğini” söyledi.

Daha yeni duyurulmasına rağmen Kepler Interactive, 2022 yılına doğru “Sloclap’s Sifu, Ebb Software’s Scorn, Awaceb’s Tchia, Alpha Channel’s Tankhead ve A44 tarafından duyurulmamış bir oyun” içeren güçlü bir oyun serisine sahip. Öncesinde Scorn’un 2021’de Xbox Series X ve S ile birlikte bilgisayar için piyasaya çıkması planlanıyordu, ancak o zamandan beri H. R. Giger’dan ilham alan korku oyunu için planlar değişti.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/scorn-erteleme-aldi-118758/ linkinden 28.10.2021 21:10:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad