PC HocasıDonanımSnapdragon 888+ Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

Snapdragon 888+ Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

 

İşlemci üreticilerinden Qualcomm bugün, amiral gemisi Snapdragon 888’in devamı niteliğindeki yeni Snapdragon 888+ modelini duyurdu. Snapdragon 888 Plus tabanlı cihazların 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Snapdragon 888 ile karşılaştırıldığında, yeni Snapdragon 888+, aşağıdaki iyileştirmeleri almış durumda:

  • 3.0 GHz’e kadar hızlarla yükseltilmiş Kryo CPU.
  • Qualcomm Hexagon 780 İşlemcili 6. nesil Qualcomm AI (Yapay Zeka) Motoru. %20 AI performans yükseltmesi ile 32 TOPS, Snapdragon 888+’ın özellikle görüntülü aramalarınızı ve eğlence deneyimlerinizi daha sürükleyici hale getirmek için çalışan birden fazla sinir ağını aynı anda çalıştırmasını sağlıyor.

Qualcomm’un mobil telefon işlerinden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Christopher Patrick, yeni işlemci ve iş birlikçileri hakkında şu sözleri dile getirdi:

“Snapdragon, birinci sınıf Android deneyimleriyle eş anlamlıdır. En yeni amiral gemimiz Snapdragon 888 Plus 5G Mobil Platformumuz, kullanıcıların hak ettiği birinci sınıf eğlence, bağlantı ve oyun deneyimlerini sunmaya yardımcı olacak, platformumuza dayalı ürünlerle piyasaya sürüldüğünü görmek için sabırsızız.”

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/snapdragon-888-tanitildi-iste-ozellikleri-115027/ linkinden 28.07.2021 17:07:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video