reklam
Ana SayfaSinemaSpider – Man Far From Home’un Vizyon Tarihi Öne Çekildi

Spider – Man Far From Home’un Vizyon Tarihi Öne Çekildi

, PC Hocası

Marvel sinematik evreninde bir dönemi bitirecek olan Avengers Endgame’den sonra çıkacak olan Spider-Man Far From Home’un vizyon tarihinden 3 gün önce vizyona girecek.

Yönetmenliğini Jon Watts’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Tom Holland, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Samuel L. Jackson, Jon Favreau gibi isimler bulunuyor. Avengers İnfinity War filminde Thanos’un parmak şıklatması ile beraber ölen karekterimizin hayata döneceği üç ay önce paylaşılan yeni filmin fragmanı ile beraber anlaşılmıştı. 

, PC Hocası

İlk olarak Captain America : Civil War filminde gözüken karakterin daha sonrasında solo filmi gösterime girmişti ve  pek çok olumlu ve olumsuz yorum almıştı. Daha sonrasında ikinci filminin çıkacağını öğrendiğimiz filmin bugün 5 Temmuz tarihinde vizyonda olacakken öne çekilerek Amerika’da sinema salonlarında 2 Temmuz’da gösterime gireceği öğrenildi.

Tom Holland’ın başrolünde bulunduğu Spider Man filminin haklarına sahip olan Sony, bu değişikliğin global çıkış tarihlerini etkileyip etkilemeyeceğini henüz açıklamadı. Filmden yeni bir fragman paylaşılana kadar en son çıkan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.