PC HocasıOyunSteam Deck için Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Steam Deck için Çıkış Tarihi Belli Oldu!

   

Washington merkezli video oyunu geliştiricisi Valve, heyecanla beklenen el oyun konsolu Steam Deck için nihayet bir çıkış tarihi paylaştı. Geçtiğimiz Temmuz aylarında tanıtılan Steam Deck, 28 Şubat’ta piyasaya sürülecek. Geçtiğimiz yılın sonlarında Steam Deck’in lansmanını 2022 yılına iten bir gecikmenin ardından şirket, ilk birimlerin 28 Şubat’tan itibaren müşterilere teslim edileceğini resmi olarak paylaştı.

Steam Deck’lerin ilk partisinin rezervasyon sahiplerine gönderilmesinin ardından Valve, haftalık olarak yeni sipariş e-postları göndermeye başlayacak bu nedenle eğer bir Steam Deck rezervasyonunuz varsa satın alma işleminizi onaylamanızı gerektiren bu e-postayı kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Steam Deck Türkiye’ye gelecek mi?

Steam Deck şu an için yalnızca İngiltere ve Avrupa Bölgelerinde ön satışta, ilerleyen zamanlarda ülkemize satışa çıkarılıp çıkarılmayacağı, fiyatının ne olacağı konusunda şirket tarafından yapılmış herhangi bir açıklama yok.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/steam-deck-icin-cikis-tarihi-belli-oldu-122895/ linkinden 18.05.2022 19:05:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial