reklam
Ana SayfaHaberlerStellaris, Steam’de kısa süreliğine ücretsiz oldu

Stellaris, Steam’de kısa süreliğine ücretsiz oldu

Çıktığı gün satış rekorları kırmayı başaran efsane oyun Stellaris kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Paradox Development Studio tarafından yapılan bu oyuna isterseniz biraz yakından bakalım.

Stellaris nedir ?

Steallaris, uzayda geçen strateji ve taktik tabanlı bir oyundur. Oyunda öncelikli amacınız, imparatorluğunuzu yöneterek diplomatik kararlar vermek üzerine kurulu. Oyun içerisinde isterseniz diğer uluslarla müttefik olabilir, ticaret yapabilir ve isterseniz de savaşabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ek olarak oyunun uzay üzerinde geçmesi ise oyunu bir adım daha çekici kılmayı başarıyor. Stellaris oyununu takip eden bazı oyuncuların da bileceği üzere oyun biraz yüksek fiyata sahipti. Oyunun ücretsiz süresi sona erdikten sonra oyunun fiyatında indirime gidileceğine dair söylentiler de var.

Realme Narzo 10 ve Narzo 10A Duyuruldu!

Oyunun 4. yılına özel olarak yapılan bu kampanya dahilinde oyun bugünden itibaren 17 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Yani bugünden itibaren oyunu beş gün boyunca ücretsiz olarak deneyimleme fırsatına sahip olacağız.

Stellaris oyununu ücretsiz olarak oynamak için buradan oyunun Steam sayfasına gidebilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement