The Crew Motorfest

The Crew Motorfest Duyuruldu! Ne Zaman Çıkıyor?

  Google News

Ubisoft, mini etkinliğini tamamladı ve beklenen oyun The Crew Motorfest duyuruldu. Oyunun ne zaman çıkış yapacağı konusunda da belli başlı açıklamalar yapan şirket, oyundan ilk görüntüleri de yayımladı.

Verilen bilgilere bakacak ve yayınlanan videoları değerlendirecek olursak, iddialı bir yarış oyunu daha yolda diyebiliriz.

The Crew Motorfest Nasıl Bir Oyun?

Yine hızın sınırlarını zorlayacağımız oyunda bu kez Hawaii bölgesinde olacağız. Biraz daha aksiyon odaklı bir yarış oyunu olarak gelecek yapım, serinin diğer oyunlarındaki gibi özgür bir yapı sunacak. Açık dünyanın avantajlarını yakalayabileceğiz.

The Crew Motorfest

Yine yüzlerce aracı göreceğimiz oyunda, bu kez araçlar çok daha detaylı ve gerçekçi olacak. Hawaii’nin doğasına uygun olarak ormanlar, dağ yolları ve plajlar gibi alanlarda yarışma imkanını da elde edeceğiz.

The Crew Motorfest

Oyun Ne Zaman Çıkıyor?

The Crew Motorfest için resmi çıkış tarihi net olarak açıklanmadı. Fakat oyunun 2023 yılı içerisinde çıkış yapacağı söylendi. Yayınlanan videoda da bunu net olarak görebiliyoruz.

Ayrıca şunu da belirtelim ki serinin yeni oyunu geniş bir platform desteğiyle beraber gelecek. Xbox Series modelleri, Xbox One, PS4, PS5, Luna ve PC sürümü olacak. Çapraz platform desteği olur mu olmaz mı o net değil.

Özel Bir Test Programı da Başladı

Oyun için erken bir test programının başlayacağı da açıklandı. The Crew Motorfest Insider programı kapsamında oyuncular kademeli olarak oyunu test edebilecek. Önce seçilen PC kullanıcıları oyunu test edecek. Buradan test programı konusunda detayları da görebilirsiniz.

The Crew Motorfest

Şimdilik Yeni Crew oyunu Motorfest için bildiklerimiz bunlar. Yıl içinde oyundan yeni videolar ve yeni detaylar da gelmeye devam edecektir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video