The Outlast Trials

The Outlast Trials Çıktı! Türkiye Fiyatı Ne?

  Google News

Korku oyunu severler için iddialı bir yapım daha çıkış yaptı. The Outlast Trials oyunundan söz ediyoruz. İlk aşamada erken erişim oyunu olarak yayınlanan yapım, hem Epic Games Store platformunda hem de Steam platformunda yer alıyor.

Gelin yeni nesil korku oyunu hakkında detaylardan ve oyunun fiyat bilgisinden söz edelim. Zira fiyat konusunda da şimdiden tartışmalar var.

The Outlast Trials Nasıl Bir Oyun?

Tür olarak tam bir korku oyunu ile karşı karşıyayız. Oyun içindeki korku ögeleri bir yana yapım, hikaye açısından bakacak olursanız da korku unsurlarını öne çıkaran oyunlardan bir tanesi. Hayatta kalma odaklı yapımda, Soğuk Savaş dönemindesiniz ve insanlı deneylerin içerisinde yer alıyorsunuz.

Murkoff şirketi tarafından yapılan deneylerde hayatta kalmanız ve tabii ki akıl sağlığınızı korumanız gerekiyor.

Tek oyunculu ya da multiplayer olarak oynayabileceğiniz oyunda Türkçe arayüz desteği ve alt yazı desteği bulunduğunu da belirtelim. İsterseniz oyunda 4 arkadaşa kadar çoklu oyuncu modunu oynayabiliyorsunuz.

The Outlast Trials

Türkiye Fiyatı Ne?

Aslında bakarsanız oyun çok yüksek bir fiyattan satışa çıkmadı. Erken erişim olarak gelen yapım şu an 280 TL fiyatla satışa sunulmuş durumda. Bu fiyatı oyuncuların nasıl karşılayacağı da artık oyunculara kalmış bir durum. Biz oyunun Steam sayfasını da hemen şuraya ekleyelim.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video