Tom Clancy's The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

  Google News

Ubisoft, geçtiğimiz yıldan beri sık sık ücretsiz oyun etkinlikleri düzenler oldu. Firmanın birçok popüler oyununu bu şekilde kullanıcılara denettiğini biliyoruz. İşte bu oyunlara bir yenisi daha eklendi. Bu kez Tom Clancy’s The Division 2 ücretsiz oldu. Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu da söylemek isterdik ama ne yazık ki öyle değil.

Yapım belli bir süre için ücretsiz olarak karşımıza çıkacak. Bir nevi oyunu denemek için süre verilecek desek yeridir. Ama şunu da belirtelim ki yapımı satın almak isteyenler için bir indirim haberimiz de olacak.

Tom Clancy’s The Division 2 Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Oyunun hafta sonu etkinlikleri kapsamında ücretsiz olarak sunulması söz konusu olacak. 18 Mayıs tarihinde akşam saatlerinde başlayan kampanya, 22 Mayıs tarihine kadar sürecek. Bu süre içerisinde oyunu ister Epic Games hesabınızdan isterseniz de Steam hesabınızdan indirerek oynayabileceksiniz.

Unutmadan etkinliğe konsol sahiplerinin dahil edildiğini de söylemek lazım. PS5, PS4, Xbox Series X ve Series S ile Xbox One kullanıcıları da yapımı ücretsiz olarak deneyebilecekler. Tüm kullanıcıların ücretsiz olarak oyuna erişmesini sağlayacak olan platformun linkini de hemen şuraya ekliyorum. Ubisoft bunun için bir sayfa hazırlamış durumda. Sayfada yer alan bağlantıları kullanarak istediğiniz platformda oyunu indirim oynayabilirsiniz.

Tom Clancy's The Division 2

Gelelim oyunun indirimine ve yeni fiyatına. 25 Mayıs tarihine kadar oyunu indirimli bir şekilde alabileceksiniz. %85 indirim sonrasında oyunun Steam fiyatı 52 TL olarak değişiyor. Epic Games platformunda da benzer bir fiyat söz konusu.

Oyunun Steam sayfasını hemen şuraya ekliyorum. Diğer platformlara ulaşabileceğiniz sayfayı da zaten yukarı linkledik.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video