reklam
PC HocasıOyunTom Clancy’s Rainbow Six Siege, Operation Burnt Horizon Güncellemesi Yayınlandı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Operation Burnt Horizon Güncellemesi Yayınlandı

Rainbow 6 güncellemelerine kaldığı yerden devam ediyor. Bu sefer serüven Operation Burnt Horizon olarak adlandırılan yeni güncelleme ile iki yeni karakteri, yeni bir haritayı ve birçok hata düzeltmesini içeriyor.

Gridlock

Güncellemeyle beraber gelen yeni atak operatörü Gridlock, 3 speed, 1 armora sahip. Karakterimiz ana silah olarak F90 ve 8x dürbünü olan M249 kullanıyor. Tekli olarak ise Super Shorty pompalıyı ve SDP 9mm tabancayı kullananan Gridlock için yan ekipman olarak ise Breach Charge ve Smoke Grenade seçebiliyoruz.

Saldırı operatörünün özelliğine bakıldığında ise Trax İğneleri adı verilen bir cihazı kullandığı görülüyor. Bu cihaz fırlatıldığında içinden altıgen şeklinde 17-18 taneye kadar içten dışa doğru çıkabilen bir mekanizmaya sahip. Bu ilginç özelliği ile Gridlock, defans karakterleri için oldukça baş belası olacak gibi duruyor. Son olarak ise Capitao’da bulunan M249 silahıda 8X dürbüne kavuşuyor.

Mozzie

Mozzie ise ana silah olarak P10 Roni ve Commando 9’u kullanıyor. Tekli olarak ise yine Gridlock karakterinde de bulunan pompalı ve tekli silaha sahip olan Mozzie 2 armor ve 2 speed olmasıyla ortalama bir hızda karakter olacak gibi duruyor. 

Türkçeye haşere fırtalıcı olarak çevrilen bir drone avlama silahını kullanan Mozzie, atak karakterlerinin korkulu rüyası olacak. 

İki Yeni Elite Kıyafet

Bir atak birde defans olmak üzere oyuna iki adet yeni elite kıyafet geliyor. İlk aşamada Hibana’nın elite kıyafeti piyasaya sürülecek. Operation Burnt Horizon güncellemesi çıktıktan kısa bir süre sonra ise defans karakteri olan Bandit için elite kıyafet piyasaya sürülecek.

Yeni Harita Outback

Bizi Avustralya’nın çöllerine götüren yeni harita Outback, oldukça güzel bir tasarıma sahip. Oyunu seven oyuncuların oldukça fazla oynayacağı bir harita gibi gözüküyor.

Yeni Oynatma Listesi

Newcomer adı verilen sistem ile beraber oyuna yeni başlamış olan oyuncuların gelişmesi sağlanacak. Sadece 50 level altında oyuncuların girebileceği bu mod, üç haritayla sınırlı olacak.

Operation Burnt Horizon Silah Kaplamaları

Her sezon olduğu gibi oyuna yine güzel duran üç adet yeni silah kaplaması geliyor. Birinci sırada bulunan köpek balığı tasarımına sahip kaplama oyun içinde oldukça güzel gözüküyor.

Operatör Dengeleme

  • Ash – R4C’den ACOG kaldırıldı.
  • Maverick – Şaloma ve silah arasındaki geçiş süresi uzatıldı.
  • Lesion – Gu mayını birim hasarı 8’den 4’e düştü.
  • Dokkaebi – 18 saniye geçtikten sonra Dokkaebi’den gelen aramalar kapanacak.
  • Capitao – Alan etkisi boyutu arttı ve birim hasarı 19’dan 12’ye düştü.
  • Clash – Makineli tabancadan namlu ucu ağız baskısı alındı.

Rainbow Six Siege’in 4. yıl 1. sezon güncellemesinin yeni karakterleri Mozzie ve Gridlock’ın oynanışları hakkında bilgi sahibi olmak için Ubisoft’un resmi kanalı üzerinden paylaştığı oynanışı izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ghost Recon Breakpoint Bu Hafta Sonuna Özel Oynaması Ücretsiz!