PC HocasıCep TelefonuWindows 11’i Lumia 950XL’de Çalıştırdılar!

Windows 11’i Lumia 950XL’de Çalıştırdılar!

 

Microsoft’un bir zamanlar piyasaya sürdüğü Lumia 950XL artık destek almayan ölü bir teknoloji olsa da son zamanlarda internete sızan ve resmi olarak tanıtılmayan Windows 11 işletim sistemini çalıştırırken görüntülendi. 2015 yılında tanıtılan akıllı telefona Windows 10 ve Windows 10x yüklemiş olan kişiler, normal dizüstü bilgisayarları olan bazı kullanıcıların hala mücadele etmesine rağmen şimdi Windows 11’i bu eski telefonda çalıştırmayı başardılar.

Piyasaya henüz sürülmemiş ve tanıtılmamış işletim sisteminin akıllı telefonda ne kadar iyi çalıştığını ve performans verdiğini henüz bilmiyoruz, ancak sızdırılan sürümde uygun bir tablet modu yok gibi görünüyor. Geliştiricilerin becerileri göz önüne alındığında, hayranların Github’dan bir görüntü indirmesinin çok uzun sürmeyeceğini düşünüyorum.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/windows-11i-lumia-950xlde-calistirdilar-114551/ linkinden 24.07.2021 01:07:33 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video