WOT’a Rakip Armored Warfare’a Türk Tankı Altay Ekleniyor

World Of Tanks'a en yakın rakip olarak görülen Armored Warfare oyununa gelecek olan güncelleme ile birlikte Milli tankımız Altay'da eklenecek. Gelecek olan güncelleme ve Altay ile ilgili detaylar haberimizde.

Performansı İle Tercih Edilecek

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve WoT'a en yakın rakip olarak görülen taktiksel savaş oyunu Armored Warfare'a çok yakında gelecek olan güncelleme sayesinde Milli tankımız Altay'da eklenecek. Altay'ın performansı ve güçlü donanımı sayesinde hem Türk oyuncuların hem de oyun içerisindeki diğer kişilerin tercihi haline geleceği belirtiliyor.

 

 

75 km hız ve 65 tonluk ağırlığı ile göz dolduran Altay ile birlikte bir de Fırtına Obüs'ümüzü koysalar tadından yenmezdi. Fırtına Obüsümüz'ün teknik özelliklerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Armored Warfare oyunu önemli güncellemesi ile Türk oyuncuların da kalbini fethedecek gibi görünüyor. Altay tankından sonra belki de farklı bir güncelleme yapılarak bizden bir şeyler daha görebiliriz.

 

 

World of Tanks'ı yakalamak üzere olan oyunun şuan için Türkçe desteği bulunmuyor. %100 Türkçe desteğinin de yakın zamanda getirilmesini bekliyoruz.

İlgili Etiketler