reklam
PC HocasıOyunXbox Series X Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

Xbox Series X Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

Xbox Series X

Xbox Series X, bu yılın en iddialı oyun konsolu olmaya aday. Rakip PS5, rakip Sony ama bu kez Microsoft olduğundan daha iddialı.

Konsoluna güvenen marka, satış tarihini de açıkladıktan sonra kullanıcılara hitap etmeye başladı. Önce konsol kullanıcılara anlatılmak, reklamlarla tanıtılmak isteniyor. Televizyon reklamları, sosyal medya reklamları bir yana, sızıntılar da geliyor.

Bana sorarsanız bunlar da reklam çalışması ama, resmiyeti olmadığı için sızıntılar diyelim. 🙂 Series X için son sızıntı, kutu açılış videosu oldu.

Kaçırmayın: AMD Ryzen 9 5950X Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Xbox Series X kutu açılış videosunda gördüğümüz detaylar

Biliyorsunuz konsolun çıkmasına yaklaşık 1 ay var. Fakat bu sızıntı, konsolun çoktan hazırlanmış olduğunu göstermekte. WillyCrow isimli bir YouTube kanalından paylaşılan kutu açılış videosu, paketi açtığımız zaman nelerle karşılaşacağımızı da ortaya koymuş oldu.

Destiny 2: Beyond Light Paketinin Çıkış Tarihi Ertelendi

Videoyu izlediğinizde, tabii ki başrol olarak konsolu görüyorsunuz. Bunun yanında 1 adet yeni Xbox kontrol cihazı, 1 adet güç fişi ya da kablosu, 2 adet pil ve son olarak v2.1 HDMI kablosu da kutudan çıkıyor.

Zaten biz de kutudan başka bir şey çıkmasını beklemiyoruz ama şunu da söylemek lazım ki bu kez yeni konsol Xbox Series X, boyut olarak daha heybetli gözüküyor. Ayrıca ne kadar önemli bir detay bilmiyorum ama paketleme de gayet iyi yapılmış. Yerleşimler gayet başarılı tutulmuş.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz