PC HocasıTeknolojiXiaomi’den 19 Bobinli Kablosuz Şarj Standı!

Xiaomi’den 19 Bobinli Kablosuz Şarj Standı!

 

Bugünkü medya etkinliğinde Çin merkezli teknoloji devlerinden Xiaomi yeni bir üst düzey kablosuz şarj standı duyurdu. Bu yeni kablosuz şarj standı, kullanıcıların aynı anda 3 cihazı şarj etmesine olanak tanıyan 19 bobin içeriyor. 19 bobin sayesinde, kullanıcılar cihazları şarj standı üzerinde herhangi bir yere yerleştirebilirler. Ayrıca her cihaz 20W’a kadar şarj edilebiliyor. Beklendiği gibi, Xiaomi bu projeyi agresif bir şekilde fiyatlandırıyor. Xiaomi kablosuz şarj standı için sadece 91 Dolar (600 RMB) fiyata sahip.

Teknoloji devi Xiaomi bugün ayrıca yaklaşık 76 Amerikan Doları fiyat etiketine sahip olacak bir 80W kablosuz şarj cihazını da duyurdu. Yeni telefonlarını tanıttığı etkinlikte şirket şarj konusuna oldukça fazla odaklandı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomiden-19-bobinli-kablosuz-sarj-standi-111186/ linkinden 03.08.2021 00:08:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement