PC HocasıHaberlerYarın Gel İşe Başla: Yapay Zeka DALL-E, Tesla Adına Ev Aletleri Tasarladı!
Walmart Tesla Tırlarından 15 Adet Ön Sipariş Verdi

Yarın Gel İşe Başla: Yapay Zeka DALL-E, Tesla Adına Ev Aletleri Tasarladı!

   

Yapay Zeka denildiği zaman eskiden çok fantastik şeyler aklımıza gelirdi; dünyayı ele geçiren robotlar vazgeçilmezdi. Artık günümüzde yapay zeka denildiği zaman hayatımıza eşlik eden, birçok işimizde yardımcı olan hatta ve hatta kendi sanatını konuşturan yazılım araçları geliyor.

Verdiğiniz direktiflerle görseller oluşturan yapay zeka DALL-E 2, bu sefer “Tesla, ev aletleri yapsaydı nasıl gözükürdü?” sorusuna yanıtlar verdi. Ortaya çıkardığı sonuçlar, yapay zekanın resmen alternatif bir evrende yaşıyor olabileceğini akıllara getirdi.

Tesla elektrikli süpürge üretseydi:

Tesla çamaşır makinası üretseydi:

OpenAI topluluğu tarafından geliştirilen yapay zeka DALL-E 2, henüz tüm kullanıcıların erişimine açık olan bir araç değil fakat şimdiden yapabildiği beceriler ile milyonlarca insanı kendisine hayran bırakan bir yapay zeka.

Tesla buzdolabı üretseydi:

Tesla masa fanı üretseydi:

DALL-E 2; sizden bir cümle yazmanızı istiyor ve yazdığınız cümleye göre bir görsel oluşturuyor. Örneğin; “havada uçan bir kedi”, “kanatları olan ev”, “ışıklı gömlek”

Tesla mikrodalga fırın üretseydi:

Tesla televizyon ve televizyon ünitesi üretseydi:

Tesla küvet üretseydi

Tesla tuvalet üretseydi:

Tesla yemek masası üretseydi:

Tesla temizlik robotu üretseydi:

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yarin-gel-ise-basla-yapay-zeka-dall-e-tesla-adina-ev-aletleri-tasarladi-130458/ linkinden 15.08.2022 22:08:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video