Cumartesi, Mart 2, 2024

Efsane Kaldığı Yerden Yeni Black Ops 2 için Sızıntılar Geldi!

Paylaş

silkroad gaminggentr

Oyuncular tarafından yoğun ilgi gören ve 20 senelik bir serüven ile günümüze kadar gelen oyun serilerinden Call Of Duty serisi için çarpıcı iddialar bulunmakta.

İddialara göre Call of Duty serisinin geliştiricilerinden Activision şirketinin yeni bir Call of Duty oyunu geliştirip oyun severlere süreceği yönünde beklentiler var.

078432f043eea155e5825503460e13b4

Büyük bir kitleye sahip olan seri iddialara göre 2025 yılında Call of Duty: Black Ops 2 serisinin devamını ele alıp oyunculara sunulacağı yönünde ifadeler bulunmakta.

Oyun özelliklerine değinecek olursak Insider Gaming’in ifadelerine göre Call of Duty Black Ops 2 oyununda ki haritaların yeni Call of Duty oyununa yenilenmiş ve revize edilmiş şekilde entegre edileceği yönünde oldu.

Call Of Duty Advanced Warfare 2 rumour

Oyun akışı ve seneryo’nun nasıl olacağı oldukça merak ediliyor. Call of Duty Black Ops 2’nin devamını baz alacağı tarzında ifadeler bulunmakta. Hatırlarsınız ki Black Ops 2’de hedefimiz Raul Menendez’in işini bitirmek. Yeni seride ise bu sürecin devamını baz almakta.

Oyun içinde ki tarihin 2030 senesi olacağının söylenmesi de şaşırtmadı değil. Günümüze yakın bir tarihi baz alan CoD ilerleyen zamanlarda bu konu hakkında ne tarz ifadelerde bulunacak oldukça merak ediliyor.

01ha2sjm983427b51yev

Evet birlikte var olan iddiaları sizlerle beraber inceledik şu an için bu konu bir netliğe sahip değil. İfadelerde 2025 yılı için piyasaya sürüleceği iddiaları bulunmakta. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Safa Harmanda
Safa Harmanda
Teknolojinin içinde kaybolan kendini geliştirmeye çalışan biri :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler