PC HocasıOyunYeni Half-Life Oyunu Half-Life: Alyx Duyuruldu!

Yeni Half-Life Oyunu Half-Life: Alyx Duyuruldu!

Dünyaca ünlü oyun platformu Steam‘in sahibi Valve, Twitter hesabından yaptığı açıklamada yeni bir Half-Life oyunu olan Half-Life: Alyx‘i resmen duyurdu. Oyun için Steam VR’ın amiral gemisi olacağını vurgulayan Valve, oyunun detaylarını ise henüz açıklamış değil. Oyunla ilgili tüm detaylar yarın açıklanacak.

Sadece VR destekli bir oyun olacak

Valve’ın yeni açıklamış olduğu oyun adından da kolayca anlayabileceğiniz üzere yeni bir Half-Life oyunu. Oyun ile ilgili fazla detaya sahip değiliz ancak oyunun Steam VR için geliştirildiğini sizlere söyleyelim. Buradan anladığınız gibi oyunu Steam’in VR platformunda oynayabileceğiz.

Assassin's Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri Nedir?

Bizleri en çok sevindiren şeylerden biri de şu; Valve’ın yeni sanal gerçeklik oyunu olarak karşımıza çıkan Half-Life: Alyx ile karşılaşmak için çok fazla beklemeyeceğiz. Çünkü yeni oyunun tüm detayları yarın Valve tarafından açıklanacak.

Yazar Hakkında

Uğur Ates

Uğur Ates

1 Yorum

  • Oyunu VR için çıkması Half-Life oyunun sevenlerini üzdü.Bende bu oyunun bir hayranı olarak bu duruma üzüldüm ama oyunu videosunu izledikten sonra oynanış biçimini VR a daha uyumlu olduğunu gördüm.Yinede VR a sahip olmayan ve alıcak kadar maddi durumu olmayan arkadaşlar olduğundan dolayı oyunu istediği kadar satış yapabilceğini düşünmüyorum.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement