Renault Kardian

Yeni Renault Kardian Geliyor! İlk Video Paylaşımı Geldi

  Google News

Renault, SUV serilerini genişletme konusunda kararlı adımlarla ilerliyor. Markanın bu alanda yeni bir modeli daha piyasaya çıkarmaya hazırlandığı duyuruldu. Renault Kardian adıyla gelecek olan yeni model, kompakt bir SUV serisi olacak. Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği henüz netlik kazanmayan aracın ilk olarak Latin Amerika bölgesi için satışa sunulduğunu göreceğiz. Peki yeni modelden neler bekliyoruz?

Renault Kardian Nasıl Bir Araç Olacak?

Yeni otomobil için detaylı olarak tanıtım yapılmadı. Şimdilik teaser gösterimi yapıldı ve modelin adının yazdığı bagaj kapağının görüntüleri gösterildi.

Buna göre bakacak olursak Renault Kardian yine modern çizgileriyle dikkat çeken bir araç olacak. Arka tasarım yapısına baktığımız zaman aracın Dacia Sandero Stepway modellerine benzediğini göreceğiz.

B segment SUV ailelerinin içerisinde yer alacak olan model, yine içten yanmalı motor tercihiyle beraber gelecek.

Bunun dışında araç için söyleyebileceğimiz son şey, detaylı tanıtımın 25 Ekim tarihinde Rio de Janeiro’da yapılacak olması. Türkiye pazarında satışa çıkar mı ya da tam olarak teknik özellikleri neler olur tanıtım sonrasında öğreneceğiz.

Şimdilik yeni SUV için geri sayımın başladığını belirtmiş olalım. Tanıtımdan ve detaylı açıklamalardan sonra haberimizde de güncellemeleri yapacağız.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video