PC HocasıHaberler3 Boyutlu Çizim Kalemi Polyes Q1

3 Boyutlu Çizim Kalemi Polyes Q1

 

Son dönemde  3 boyutlu çizin yapabilen yazıcılar ile gündeme gelen bu kalemler yazıcıların aksine  zemin kullanmadan objeler yaratmanıza olanak sağlamakta. Polyes Q1‘i diğer kalemlerden ayıran en büyük fark,kullandığı özel mürekkebi. Bu mürekkep normal şartlar altında sıvı formdayken, ultraviyole ışığa maruz kaldığında katılaşıyor.Bu kalemin içerisinde bulunan ultraviyole ışık üreten LED lambalar ile birlikte zemin kullanmadan dahi havaya yazı yazabilme imkanı elde ediyoruz.

 

 

Tanıtıcı bir video yayınlanmış ;

 

Daha önce 3 boyutlu yazıcılarda kullanılan sistem benzer yöntemler ile 3 boyutlu çizim yapabilen kalemler piyasaya çıkmış olsa da Polyes Q1 bu rakiplerinden ayıran özelliği mürekkebi katılaştırmak için ısı kaynağına ihtiyaç duymaması. Bu sayede küçük çocukların bile rahatça kullanabileceği bir kalem özelliği taşıyor. Ayrıca özel ışık frekansı ile istenmeyen göz yaralanmalarının önüne geçme imkanı sağlıyor. Çocukların yaratıcılığını geliştirmek isteyen ebeveynlere incelemelerini tavsiye ederim.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/3-boyutlu-cizim-kalemi-polyes-q1-21761-9995/ linkinden 12.06.2021 14:06:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video