PC HocasıHaberlerDenizanasının İçine Hapsolan Balığın Dramı

Denizanasının İçine Hapsolan Balığın Dramı

   

Denizin eşsiz ve büyüleyici gücü insanlara her ne kadar uzak gelse de, okyanusun derinliklerinde bilinmeyen ve çözülememiş o kadar çok hikaye var ki. Onlardan birisi de sualtı fotoğrafçısı Tim Samuel tarafından çekildi. Denizanasının içine hapsolan balığın dramı adeta bizi de yıktı.

Denizanasının İçine Hapsolan Balık

Başlık dışarıdan bakıldığında bir kitap ismini hatırlatıyor olsa da, Tim Samuel isimli profesyonel fotoğrafçının paylaştığı ilginç fotoğraflar, su altı dünyasının içerisinde daha nelerin yaşandığını gözler önüne seriyor. Dünya’da bir ilk olarak çekilen fotoğraflarda denizanasının içerisine hapsolan bir balığı görüyoruz.

Denizanasının-içine-hapsolan-balık
Profesyonel fotoğrafçı Tim Samuel‘in Instagram hesabı üzerinde yaptığı açıklamaya göre denizanasının içine hapsolan balık denizanasını yönlendiriyor. Üstelik uzun süredir de denizanasının içerisinde yukarıda görmüş olduğunuz resimlerdeki gibi yaşıyormuş. 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/denizanasinin-icine-hapsolan-baligin-drami-21760-9989/ linkinden 28.01.2022 00:01:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner