Toshiba 65UA2263DT

A101 Toshiba 65UA2263DT Ultra HD Android TV Özellikleri ve Fiyatı

  Google News

Piyasaya göre nispeten biraz daha uygun fiyatlı teknolojik ürün satışları yapan A101, bu hafta da benzer bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Akıllı telefonlar, laptoplar derken bu hafta market zinciri tarafından sunulan yeni kampanya akıllı TV üzerine olacak. Toshiba 65UA2263DT ultra HD Android TV modelinin satışı yapılacak.

Cimri ve Akakçe gibi fiyat karşılaştırma sitelerinden baktığımız zaman, televizyonun piyasanın daha altında bir fiyatla satışa sunulacağını görüyoruz. Merak edenler için hem fiyatlardan söz edelim hem de televizyonun özelliklerini bir değerlendirmeye alalım.

A101 Toshiba 65UA2263DT Ultra HD TV Nasıl Özellikler Sunuyor?

Adından da anlayacağınız gibi 65 inçlik bir ekran boyutu ile karşımıza çıkacak olan seri, her şeyden önce bir akıllı TV olarak geliyor. Zaten market zincirinin satışlarında da TV serisini Android TV olarak görebiliyoruz.

Buna bağlı olarak televizyonda Google Sanal Asistan desteği, Google Play servisleri, Netflix, YouTube, Prime Video ve gibi uygulamaları görebiliyoruz. Merkezinde 4 çekirdekli işlemciden güç alan Toshiba 65UA2263DT, panel kısmında ise 65 inçlik Ultra HD çözünürlük değerine sahip DLED panel ile beraber geliyor.

Doğrudan arka ışık sunan panelin Dolby Vision HDR desteği gibi artıları da mevcut. Dolby ses işleme, oyun modu, Onkyo tarafından tasarlanan hoparlörler de öne çıkan diğer özellikler. Tüm bu özelliklerle beraber A101 marketlerde 65UA2263DT akıllı TV satışının 12 Ekim Perşembe günü başlayacağını belirtelim.

Televizyonun fiyatı da 17.499 TL olarak belirlenmiş. Karşılaştırma sitelerinden fiyatlara baktığımız zaman fiyatların şu an için minimum 18.399 TL seviyesinde olduğunu da görmekteyiz.

Toshiba 65UA2263DT Tüm Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 65 inç yani 164 cm
  • Çözünürlük: 4K HDR  3840 X 2160
  • HDR Desteği: Var
  • İşlemci: 4 çekirdek
  • İşletim Sistemi: Android TV
  • Ekstra: Netflix, Prime Video, Google Play, YouTube, Google Sanal Asistan

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

2 Yorum

  • bu TV kesinlikle tavsiye ETMİYORUM kesinlikle sıkıntılı cihazlar özellikle kumanda bakımından kumandasini görmüyor çok donma oluyo KESİNLİKLE ALMAYİN

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video