PC HocasıAndroidAndroid N 7.0 Güncellemesini Alacak Akıllı Telefonlar

Android N 7.0 Güncellemesini Alacak Akıllı Telefonlar

   

Android‘in en yeni sürümü olacak olan Android N 7.0 akıllı telefonlara dağıtılmak için gün sayıyor. Yeni Android N işletim sistemine geçecek olan akıllı telefonların listesi de yayınlandı. Detaylar haberimizde!

Android N Ne İşe Yarıyor ?

Google tabanlı olan ve çok yakında tüm dünya genelinde yayınlanacak olan Android‘in en son sürümüdür. Android N sürümü ile birlikte çoklu pencereleme özelliği, koyu UI tema, tema motoru, LED bildirim kontrol paneli, kilit ve home ekranları için farklı uygulamalar ve Volume rocker gibi pek çok yenilik içeriyor. Ancak Android N güncellemesini her cihaz almayacağı gibi, güncellemeyi alacak akıllı telefon listesi aşağıdaki gibi olacak.

android-n-yukseltme
Android N Güncellemesini Hangi Cihazlar Alacak ?

İlk olarak Google’ın Nexus cihazlarında denenmeye başlanan Android N güncellemesi, ilerleyen günlerde diğer akıllı telefonlara da gönderilecek. Aşağıda yayınlanan Android N 7.0 güncellemesi alacak akıllı telefon listesi zaman içerisinde güncellenecektir. İşte o akıllı telefon listesi:

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/android-n-7-0-guncellemesini-alacak-akilli-telefonlar-21658-9061/ linkinden 12.08.2022 18:08:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

56 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video