PC HocasıAndroidAndroid nougat güncellemesi LG G4 ve V10 modellerine geliyor!

Android nougat güncellemesi LG G4 ve V10 modellerine geliyor!

   

Android 7 güncellemesi G4 ve V10 için LG tarafından onaylandı. Yakın zamanda iki cihazda Android Nougat güncellemesini alacak.

 

Başta G4 ve V10 cihazlarının güncellemeyi alıp almayacağı yönünde tereddütler vardı. Daha sonra bazı kişiler tarafından cihazlar güncellemeyi alacak denildi. Geçen günlerde ise iki cihazında Android Nougat güncellemesi LG tarafından onaylandı.  LG Kore temsilcisi yaptığı resmi açıklama ile ‘Tüketicilerin seçme hakkına saygı duyuyoruz ifadelerini kullandı.

 

 

Cihazlar Android Nougat güncellemesini ne zaman alacak ?

 

2015 yılında piyasaya sürülen G4 ve V10 için Android 7 güncellemesi geliyor. Android 5.0‘ten sonra geçtiğimiz yıl Android 6.0 güncellemesini alan G4 ve V10 için Android 7 güncellemesinin de kısa sürede yayımlanacağı netlik kazandı.

 

* LG V10 modeli için 2017 yılının Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında,

 

* LG G4 modeli içinde 2017  Temmuz, Ağustos veya Eylül ayında

 

Android 7 güncellemesini alacak. Bu süreç erken tarihide çekilebilir. Güncellemelerin yayınlanma tarihleri biraz geç olsada haber ben dahil tüm G4 ve V10 kullanıcılarını sevindirdi. Umarız güncelleme daha erken bir zamanda yayınlanır. 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/android-nougat-guncellemesi-lg-g4-ve-v10-modellerine-geliyor-20149/ linkinden 25.01.2022 01:01:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner