PC HocasıHaberlerApple 8 Mart’ta Yeni Teknolojilerini Tanıtacak!

Apple 8 Mart’ta Yeni Teknolojilerini Tanıtacak!

   

Cupertino merkezli teknoloji ve yazılım devi Apple, 8 Mart Salı günü saat 10:00 PST’de bir lansman etkinliği düzenleyeceğini resmi olarak duyurdu. Tabi ki pandemi ile birlikte geçilen düzende olduğu gibi etkinlik önceden kaydedilerek canlı olarak şirketin hem web sitesinde hem de resmi YouTube kanalında yayınlanıyor olacak.

“Peek Performance” adındaki 8 Mart etkinliğinde yeni bir iPhone SE modelini görmeyi bekliyoruz. Önceki söylentiler ve iddialar mevcut modelle aynı tasarım hatlarına sahip olacağını fakat daha hızlı işlemci, geliştirilmiş kameralar ve 5G desteğine sahip olacağını belirtiyordu fakat çentikli bir tasarım görmemiz mümkün.

Ayrıca Peek Performance etkinliğinde yeni nesil bir iPad Air modelini de bekliyoruz bu modelde yine 5G desteği ile birlikte yükseltilmiş teknolojilerin olmasını umuyoruz ve tabi ki de en önemlisi bir çok yeni özellikle gelen iOS 15.4 sürümünün yayınlanmasını da umut ediyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-8-martta-yeni-teknolojilerini-tanitacak-124421/ linkinden 28.05.2022 23:05:29 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial