PC HocasıSosyal MedyaTwitterApple Kullanıcıları Twitter’ı Kayıt Olmadan Kullanabilecek!

Apple Kullanıcıları Twitter’ı Kayıt Olmadan Kullanabilecek!

   

Sosyal medya platformu devlerinden Twitter, bir süredir yeni özellikler üzerinde çalışmalar sergiliyor ve bunlardan en yenisi; iOS kullanıcılarını yakından ilgileniyor. Artık iOS kullanıcıları Twitter’ı kayıt olmadan kullanabilecek.

Yeni geliştirilen ve test edilen özellik sayesinde iOS kullanıcıları artık Twitter’a üye olmadan, platformu deneyimleyebilecekler çünkü mevzubahis özellik herhangi bir hesap oluşturmadan paylaşılan tweetleri görebilmenize imkan tanıyor.

Üye olmadan Tweetleri görebilecek ve hatta yanıt bile yazabileceksiniz!

Şirketin iOS ekosistemi için test etmekte olduğu yeni özellik hakkında demeç veren Twitter Product Manager Laura Burkhauser, konu hakkında hesap açma konusunda tereddüt eden kullanıcıların platformun neler sunduğunu görebilmeleri için bu yönde bir yeniliğe gittiklerini açıkladı.

Twitter’ın şu anda test aşamasında olan özelliğin şu an kaç kişiyle hangi ülkelerde test edildiğini ve ne zaman genel kullanıma sunulacağını henüz bilmiyoruz fakat özellik kullanıma sunulduğu zaman yalnızca tweetleri görmekle kalmayacak aynı zamanda tweetlere cevap bile yazabileceksiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-kullanicilari-twitteri-kayit-olmadan-kullanabilecek-131165/ linkinden 14.08.2022 23:08:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video