PC HocasıHaberlerApple yüksek fiyatlı Mac Pro tekerleklerini satışa sundu

Apple yüksek fiyatlı Mac Pro tekerleklerini satışa sundu

   

Tasarımıyla ve fiyatıyla uzun süre gündemden düşmeyen Apple‘ın yeni canavarı Mac Pro, tekerlek kitinin uçuk fiyatıyla da uzun süre konuşulacak duruyor.

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında tanıtılan Mac Pro, şimdilerde ayak kitlerinin yüksek fiyatıyla gündemde. Eğer Mac Pro’nuza biraz hareket katmak istiyorsanız, Apple bu hareketlendirme bedelini  5 bin 599 TL olarak belirlemiş. Paslanmaz çelik ve kauçuktan yapılan bu tekerlekler, Mac Pro’nuzu istediğiniz gibi hareket ettirme imkanı sağlıyor. Bu fiyat size biraz uçuk geldiyse biraz daha uygun olan sabit bacak kiti ise 2 bin 339 TL‘den satışa sunuldu. Apple, kitlerin gönderimlerinin ne zaman yapılacağı hakkında henüz bilgi vermedi.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-yuksek-fiyatli-mac-pro-tekerleklerini-satisa-sundu-76136/ linkinden 05.07.2022 03:07:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video