Assassin’s Creed Origins’den Yeni Bir Video Geldi!

27 Ekimde severleri ile buluşacak oyundan fragman tarzı yeni bir video geldi. PlaySatation 4, Xbox One ve PC olmak üzere toplam 3 platform üzerinden oynanabilecek. Daha öncesinde 1 fragman ve oynanış videosu gelmişti. İlk fragman için Buraya, oynanış videosu için Buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer makalelerimde belirttiğim gibi oyun daha farklı mekanikler ile beraber gelecek. Antik mısır zamanında geçecek olaylar çöl ve piramitlerde koşturup savaşa bileceksiniz. 

Ubisoft, bu sefer Assasin's Creed oyunun hakkını vermek için 1 sene boyunca yeni devam oyunu çıkartmayacağını belirtmişti. O 1 sene içerisinde Origins'e yoğunlaşmış olan Ubisoft, hem oyunun fizik motorunu hemde mekanik olarak yenilediğini görüyoruz. Ben, oynanış ve fragmanları izlemiş birisi olarak oldukça iyi bir Assassin's Creed oyunu bizi bekliyor diyebilirim. 

Yeni gelen video ile sizleri baş başa bırakıyorum, iyi seyirler. İzledikten sonra "Assasin's Creed, bu oyunu ile başarıyı yakalayabilecek mi?" sorusunu kendinize sorun ve cevabınızı bizlerle paylaşın. 

İlgili Etiketler