PC HocasıOtomobilAston Martin Rapid S Modelinde 13.3 inç Dokunmatik Ekran Teknolojisi

Aston Martin Rapid S Modelinde 13.3 inç Dokunmatik Ekran Teknolojisi

 

Otomobil dünyasının lüks klasmanında yer alan Aston Martin, yeni aracı Rapid S modelinde 13.3 inç boyuta sahip yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran teknolojisini duyurdu. V12 motorlu aracın üzerinde uygulanan en önemli yeniliklerden birisi bugün CES 2016’da görücüye çıktı.

aston-martin-rapid-s
LETV TEKNOLOJİSİ İLK KEZ RAPID S MODELİNDE

Tüketici Elektroniği Fuarı olan CES 2016‘da teknoloji meraklılarının yanı sıra, otomobil severler de markalara karşı olan ilgilerini gösteriyorlar. Yeni otomobil teknolojileri CES 2016’da tanıtılmaya devam ederken, Aston Martin yeni aracı Rapid S modelinde 13.3 inçlik LeTv teknolojisi ile donatılmış dokunmatik ekranını kullanıcılarına duyurdu.

Çinli teknoloji firması LeTv ile birlikte anlaşma imzalayan Aston Martin firması sadece Rapid S modelinde bu eğlence sistemini tanıttı. Adeta bir konsolu anımsatan 13.3 inçlik yüksek çözünürlüklü ve dokunmatik ekranlı LeTv araç içi internet teknolojisi ile rakiplerinden de sıyrılmış.

aston-martin-dokunmatik-ekran-2
Aston Martin otomobilindeki yaptığı bu yenilik aslına bakılırsa bir çok otomobilde kullanılmaya başladı. Ancak Aston Martin bu konuda kendisini yeni yeni geliştirdiği için firmaya göre büyük bir yenilik diyebiliriz.

Piyasa fiyatı 206 bin dolardan başlayan Aston Martin Rapid S modeli yeni ekran teknolojisi ile CES 2016 fuarında kullanıcıları etkilerken, ne zaman aracın satışa çıkartılacağı konusunda kesin bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/aston-martin-rapid-s-modelinde-13-3-inc-dokunmatik-ekran-teknolojisi-3341/ linkinden 28.10.2021 19:10:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad