PC HocasıOtomobilBMW M4 Tasarımlı MAMBA GT3 Konsepti Yayınlandı

BMW M4 Tasarımlı MAMBA GT3 Konsepti Yayınlandı

 

Hoffy Automobiles tarafından yeni MAMBA GT3 konsept otomobili tasarlandı. BMW M4 tasarımından ilham alınan otomobilin görüntüleri çok konuşulacak türden. Detaylar ve aracın görüntüleri haberimizde.

bmw-mamba-gt3-konsept-2
BMW M4 MAMBA GT3 KONSEPTİ

Tuning şirketi tarafından geliştirilen ve çok yakın zamanda üretime geçirileceği planlanan MAMBA GT3 için geri sayım başladı. Street Concept altında 2016 serisine dahil edilen ve BMW M4‘ü esas alarak çizilen bu otomobilin tasarımı adeta iç çektiriyor.

İçe doğru tasarlanan arka tamponu, hava kanalları ve profesyonel LED farları sayesinde en belirgin detaylar aracı çekici kılmaya yetiyor. Sıra dışı görünümünün altında tam 710 beygirlik bir dev motor yatıyor. Ayrıca aracın şişkin çamurlukları yarış otomobillerinde bile tam anlamı ile bulunmayan hava kanalları ve yüksek arka kanadı MAMBA GT3‘ü ortaya çıkarttı.

Araç tamamen street racing tarzlı tasarlandığı için dış görünümünden ziyade iç dizaynı ve performansı da etkileyici. Çift turbo beslemeli motor bloğu, 3 litre hacimli deposu ve 710 beygirlik efsane motoru ile 0 – 100 km/s çıkabilmeniz için sadece 3 saniye yeterli. Aracın testlerde gerçekleştirilen maksimum hızı ise 338 km/s olarak belirlenmiş durumda. BMW M4 Mamba GT3 konsepti 20 Şubat 2016 tarihli üretim planına dahil edilmiş durumda. Açıkçası bu aracı yollarda görmek farklı bir hava katacak gibi.

Aracın tasarlanmış olan konsept görüntülerini aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bmw-m4-tasarimli-mamba-gt3-konsepti-yayinlandi-3134/ linkinden 28.10.2021 21:10:29 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad