PC HocasıPCASUS ZenBook Pro Duo 15 OLED ile Tanışın!

ASUS ZenBook Pro Duo 15 OLED ile Tanışın!

 

ASUS ZenBook Pro Duo 15 OLED (UX582), birincil 4K OLED HDR ekranla sorunsuz çalışan tam genişlikte bir 4K ikincil dokunmatik ekran olan yeni eğilebilir ASUS ScreenPad Plus ile donatılmış yeni nesil, ultra güçlü 15 inç dizüstü bilgisayardır. Kendisi ASUS tarafından CES 2021 tanıtıldı ve zahmetsiz çoklu görev için tasarlandı.

ZenBook Pro Duo 15 OLED, en yeni nesil Intel Core i9 işlemci ve NVIDIA GeForce RTX ™ 3070 dizüstü bilgisayar GPU grafikleriyle desteklenen çığır açan performans sunar. Ayrıca içerik oluşturucular için nihai dizüstü bilgisayarlar olan NVIDIA Studio dizüstü bilgisayar olarak da onaylanmıştır.

ScreenPad Plus ile daha iyi bir deneyim

Orijinal yenilikçi tasarıma genişleyen ScreenPad Plus, gelişmiş okunabilirlik ve olası parlamayı azaltmak için ikincil ekranın arkasını otomatik olarak 9,5 ° yükselten bir otomatik eğme mekanizmasına sahiptir.

Intel Core i9 işlemcili ZenBook Pro Duo 15 OLED, ScreenPad Plus ve ana ekranı kullanarak ekranlar arası iş akışlarını yürütme gücüne ve performansına sahiptir. NVIDIA GeForce RTX 3070 GPU, gerçek zamanlı ışın izlemenin gücüyle ipeksi pürüzsüz grafikler ve süper şarjlı video düzenleme ve 3D animasyon uygulamaları sağlayan NVIDIA Ampere mimarisi tarafından desteklenmektedir.

Tam giriş/çıkış bağlantı noktası seti, iki adet Thunderbolt 3 ve USB-C bağlantı noktasına sahiptir ve bağlantı teknolojileri konusunda en son WiFi 6 (802.11ax), ultra akıcı bağlantılar için kablosuz hızları bir sonraki seviyeye taşır. Ek olarak, 1 TB PCIe 3.0 X 4 SSD ve 32 GB DDR4 RAM ile ZenBook Pro Duo 15 OLED, iş akışlarını hızlandırır ve üretkenliği optimize eder.

Çerçevesiz ekran tasarımı, daha sürükleyici görseller için %93 ekran / kasa oranına sahiptir. Parlak 4K OLED HDR dokunmatik ekran, VESA DisplayHDR True Black 500 sertifikasıyla yansıtılan 1.000.000: 1 kontrast oranıyla ultra canlı renkler ve derin siyah renkler sunuyor. Ayrıca dokunmatik ekran, grafik profesyonelleri için mükemmel renk doğruluğu sağlayan PANTONE Onaylıdır.

Cihazın fiyatı konusunda hiç bir bilgimiz olmamakla birlikte ülkemize gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz (henüz)

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

İstanbul'da yaşayan bir teknoloji editörü, aynı zamanda UI/UX/Graphic Designer

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video