Babalar Gününde Babanıza Almanız Gereken 10 Teknolojik Hediye

Malumunuz bugün babalar günü ve herkes bu değerli günde babalarını sevindirecek bir hediye arayışı içine çoktan girdiler. Bu gibi günlerde genellikle hediye seçmek veya bulmak çok zordur. Özellikle hediye alma işini son güne bıraktıysanız. Biz de sizlere babalar gününde babanıza alabileceğiniz toplamda 10 farklı teknolojik hediye hazırladık. Teknolojik babaya gidecek en güzel hediye yine teknolojik ürünler olacaktır. Dilerseniz hediyelere geçiş yapalım.

En Önemli Sorun: Bütçe

Babalar günü de olsa, farklı bir gün de olsa bu gibi günlerde genellikle en büyük sorun bütçedir. Çok fazla bütçeler olmadığı için, kendi çabalarınız ile biriktirmiş olduğunuz paralar ile güzel bir şey satın almak isteriz hep. Biz de bu haftaki babalar günü hediye rehberimizde sizleri mağdur etmeyecek 10 farklı teknolojik hediye hazırladık. En ucuzdan, en pahalıya doğru ürünleri aşağıdan incelemeye başlayabilirsiniz.

Balik-Gozu-Kamera-Lensi

 

1-) Balık Gözü Kamera Lensi

 

Artık günümüzde babalarımız da teknolojik olma yolunda hızla ilerledikleri için gerek Android, gerekse iOS cihazlarını kullanarak internetlerde takılmaya başladılar bile. Hali hazırda babalarımızın hevesleri bu konuda zirve yapmışken, onlara keyifli anlarını daha güzel resmedebilmeleri için balık gözü kamera lensi alabilirsiniz. Bu hediye sayesinde fotoğraf çekerken normal çekimlerden ziyade oval bir şekilde fotoğraflarınıza daha güzel bir renk katabiliyorsunuz. Son zamanların en popüler ürünlerinden birisi olduğunu belirtmemizde fayda var.

 

Balık gözü kamera lensleri şuanda piyasada 29 TL‘den başlayan fiyatlar ile teknoloji marketlerde ve internet sitelerinde satılıyor.

Direksiyon-Telefon-Sabitleyici

 

2-) Direksiyon Telefon Sabitleyici

 

Eğer babanız aktif olarak araç kullanıyorsa ve telefonunu elinden düşürmüyorsa direksiyon arası telefon sabitleyici hediyesi onu mutlu edebilir. Zira trafikte zaten bir elinde telefon diğer elinde direksiyon kesinlikle yasak olduğu gibi, telefonu ister direksiyona ister daha müsait bir yere yerleştirerek tek tuş ile konuşma veya iletişim kurabilmeyi sağlayan bu ürünü hediye olarak babanıza düşünebilirsiniz.

 

Şuanda direksiyon telefon sabitleyicisi piyasada 19 TL‘den başlayan fiyatlar ile teknoloji marketlerde ve internet sitelerinde bulunuyor.

Astronot-USB-isik.jpg

 

3-) Astronot Usb Işık

 

Eğer babanız sürekli olarak internet işleri veya bilgisayar kullanması gereken bir meslek sahibi ise Astronot USB ışık tam babanıza göre diyebiliriz. Yukarıdaki görselde de göreceğiniz üzere USB‘den bağlayarak astronotun gözünden çıkan beyaz ışık ortamı aydınlatmaya yetiyor. Hediyenizi verirken de babanıza ufak bir jest yapabilirsiniz mesela. O da hocadan sizlere güzel bir kıyak olsun;

 

“Söylesene baba, hangimiz küçükken astronot olmak istemedik ki ? Belki uzayda değiliz ama dünyanın en iyi babasına sahibiz.” notunu da hediyenin içerisine ekleyebilirsiniz. Şuanda Astronot USB ışık piyasada 65 TL‘den başlayan fiyatlar ile teknolojik marketlerde ve internet sitelerinde satıştadır.

USB-Gemisi

 

4-) USB Boat – USB Gemisi

 

Bir diğer teknolojik ürünümüz ise USB ile sürekli başı dertte olan babalarımız için ideal olacağını düşündüğümüz USB gemisi. Bu ürün gemi şeklinde olduğu gibi, üzerinde toplamda  5 adet USB girişi bulunmaktadır. Babalarınız bu ürün ile iş yerlerinde kolayca ürünlerini şarja takabilir, laptop veya diğer cihazları bağlayabilir ve tek bir aparat üzerinden beşe kadar giriş sağlayabilir.

 

USB Gemisi şuanda piyasada 75 TL‘den başlayan fiyatlar ile teknoloji marketlerde ve internet sitelerinde satılmaktadır.

 

LG-Music-Flow-P7

 

5-) Kablosuz Bluetooh Hoparlör

 

Her ne kadar teknolojik bir babaya sahip olsanız da, müzik dinlemek onların da hakkı değil mi ? O yüzden beşinci önerimizde sizlere kablolu veya kablosuz Bluetooth hoparlör tavsiyesinde bulunuyoruz. Sürekli olarak yanında taşıyabileceği gibi, hem telefonun AUX bağlantısı ile müzik dinleyebilir, hem de Bluetooth üzerinden bağlantı kurarak müzik dinleyebilir.

 

Kablosuz Bluetooth hoparlörler piyasada kalitesine göre çok fazla değişkenlik gösteriyor. Ancak 60 TL’den 300 TL’ye kadar bulabileceğinizi belirtelim. Örnek olarak bizde LG’nin Music Flow Bluetooth hoparlörü bulunuyor. Bu cihazın Türkiye satış fiyatı 300 TL olarak teknolojik marketlerde veya internet sitelerinde satılıyor. Siz de bütçenize göre bir hoparlör tercihi yapabilirsiniz.

Maverick-Evo

 

6-) RC Araçlar

 

Babalar her ne kadar yoğun iş stresi altında çalışsalar da onların da içinde birer çocuk yattığını unutmayın. Babanıza bu babalar günüde bir RC araç hediye ederek hafta sonlarını keyifli hale dönüştürmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için bütçelerinizi çok fazla zorlamanıza gerek yok. RC araçlar şuanda teknoloji marketlerde ve internet sitelerinde 100 TL‘den başlayan fiyatlar ile satılıyor. Tabii ki araçların fiyatları arttığında daha fazla fonksiyon ve ekipman işin içerisine giriyor. O yüzden RC araçları listenize eklemenizi de tavsiye ediyoruz.

Heli-Max-1SQ-V-Drone

7-) Drone

 

RC araçlar kategorisinde ülkemizde popüler olmaya devam eden Drone‘lar artık yavaş yavaş her ilde görülmeye başlandı. Kullanılması kadar, gökyüzünde drone’un kabiliyetlerini sergilemek sizlere o hissiyatı yaşattığı gibi, emin olun babalarınızın da çok hoşuna gidecektir. Bu tür aktiviteler “hobi” amaçlı olarak yapıldığı gibi, Drone’lara da bakmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Şuanda Drone’lar piyasada 150 TL‘den başlan fiyatlar ile teknoloji ve internet sitelerinde satılıyor. Eğer bu konuda daha farklı modeller incelemek isterseniz buraya tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

akilli-telefon

 

8 -) Cep Telefonu

 

Fiyatların giderek artmaya başladığının farkındayız. Ancak her bütçeye göre hazırlamış olduğumuz babalar günü teknolojik ürünleri arasında cep telefonu koymazsak ayıp olur. Babalarımızın sürekli elinden düşürmedikleri cep telefonları eskimiş veya bozulmaya yakın bir hal almış olabilir. O yüzden pahalı akıllı telefonlar almak yerine, ucuz ancak performanslı telefonlar almak daha faydalı olacaktır. Bunun için aşağıda hazırlamış olduğumuz listeye bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Lenovo K5

 

Lenovo Vibe C

 

Lenovo Vibe P1 Turbo

 

Huawei GR5

 

Huawei Mate 9

 

Huawei P9 Lite

 

OnePlus 3

 

 Sony Xperia X ve XA

 

Samsung Galaxy J3 Pro

 

acer-aspire-r14-tablet-modu

9-) Tablet

 

Bir diğer teknolojik ürün olarak tablet babalarımız için güzel bir pazar geçirmelerine vesile olabilir. Artık haberler, sporlar veya benzeri içerikler internette anında yayınlandığı için ona güzel ve iyi bir tablet alarak hediye edebilirsiniz.

 

Şuanda piyasada 250 TL‘den başlayan fiyatlar ile tabletler bulunduğu gibi, öneri olarak sizlere Samsung Galaxy Tab 3 Lite (280 TL), Lenovo A8-50 ( 325 TL) veya Samsung Galaxy Tab 4 (450 TL) önerebiliriz.

İlgili Etiketler