Battle Royale Modu Artık Warface’te! 

Dünyayı kasıp kavuran, oyunculara rekabetin ve heyecanın en yüksek seviyelerini yaşatan Battle Royale modu artık Warface'te! 

2018 yılında siz oyuncularımız için hazırladığımız heyecan dolu yenilik ve gelişmelerden ilk Battle Royale güncellemesi ile yayında! Warface'e eklenen yeni silahlar, yeni üniformalar, yeni başarımlar ve yeni şans kutuları şimdi seni bekliyor!

Battle Royale

Yeni PvP modu Battle Royale ile Warface oyuncularını heyecan ve rekabet dolu bir oyun deneyimi bekliyor. Strateji ve taktiğin yanı sıra bireysel yeteneğin de öne çıktığı modda bir yandan rakiplerinizi saf dışı bırakırken diğer yandan gittikçe küçülen haritada hayatta kalmaya çalışacaksınız! 

Herkesin tek bir canının bulunduğu, bomba kullanamadığınız, raund süresinin olmadığı, 16 kişinin katıldığı ama yalnızca
1 kişinin hayatta kalacağı oyun modu için özel olarak hazırlanmış Mojave haritası da sizleri bekliyor!

Battle Royale Haritası: Mojave

Yeni Pvp Modu Battle Royale için güncellenen Mojave haritası Nevada atmosferinde sinematik bir oyun deneyimi sunmak için Warface'te. Mojave, 16 oyuncudan yalnızca son hayatta kalanının başarılı olacağı Battle Royale modunda, oyuncuların daha önce karşılaşmadığı bir ölçekte deneyim sunmak için geliştirildi.
 

Yenilenen Harita: Köprü

Warface'in en popüler Sabotaj modu haritalarından Köprü yenilenmiş grafikleri ile karşınızda. Grafiksel gelişmelerin yanında artık mini haritada her bölgenin adını görüp oyun içi iletişiminizi daha efektif bir şekilde kullanabilrsiniz.
 

Yeni Silahlar 

Yeni Yıl "Radyans" Silahları

Fazil UE3, Fararm W.S.S.10 "Radyans", TT-3000, S60B3 ve Abada 266mm'nin Radyans versiyonları ve başarımları oyuna eklendi.

Yeni Cadılar Bayramı Silahları Seti

Sayborg dışı ünitelere daha az hasar veren AC7 MG, VIPER, SMG-19 Wisent, Karkom SNR, P-57 ve Cadılar Bayramı 2017 İstihkamcı Küreği Şans Kutuları ve başarımları oyuna eklendi. 

Yeni Elit Silahlar

R16A4, PEG-7, CCR CQB, TWM X308 ve ZX84 USP Elit versiyonları, Şans Kutuları ve başarımları oyuna eklendi. 

RMG Custom [PİYADE] 

RMG Custom eski tarzda bir LMG'dir ve modern standartlara göre giydirilmiş ve güçlendirilmiştir. 1944'te tasarlanmış olsa da gününün çok ötesinde bir silahtır. 

T27 AS [PİYADE] 

T27 AS, Arsenal 266 tarafından üretilmiş bullpup saldırı tüfeğidir. Orijinal Çin üretimi 5.8 mm şarjörlerin yerine yeniden tasarlanmış STANAG tarzı 5.56 mm NATO şarjörü kullanmaktadır. 

Westerner 1887 [PARAMEDİK]

1887'de üretilen Westerner 1887, birçok başarılı çifte çeşitlerinin ilki, koleksiyoncuların, Hollywood aksiyon meraklıları ve sayborg avcılarının favorisi olarak kabul edilmektedir. 

WPA 093 GMD [TÜM SINIFLAR] 

Yeni Tedarikçi silahı, standart S18G şarjörünü kullanabilen WPA 093 GMD, oldukça ergonomik bir modern 9mm makinalı tabancadır. 

Lizard Tech RDM-C [MÜHENDİS] 

Bu silah sayborglara karşı daha fazla hasar verir. Lizard Tech RDM-C, Amerika Birleşik Devletleri temelli bir şirket tarafından üretilen bir bullpup SMG'dir. Bu silah düşük geri tepme oranı, hızlı şarjör değişimi ve susturucu ile bile miğferlere karşı delici güç özelliklerine sahiptir.

Altın CCR [PİYADE] 

Bu silah sayborglara karşı daha fazla hasar verir. CCR, Composite Combat Rifle'ın (Birleşik Muharebe Tüfeğinin) kısaltılmış hali. Silah, Amerika Birleşik Devletleri Ordusu tarafından düzenlenen bir programla simgesel R16 saldırı tüfeğinin yerini alması için geliştirilmiştir. 

MS Radek Mükemmel Avcı Kaplaması

MS Radek "Mükemmel Avcı" kaplaması MS Radek'i tasarlarken Polonya ordusu için üretilme aşamasında olan MSBS serisi örnek alındı. 2007'de geliştirilmeye başlayan bu serideki silahlar oldukça kullanışlı, değiştirilebilir namlulara sahip, kullanımı kolay şekilde tasarlanmıştır.

Yeni Rütbeler

Üç yeni rütbe daha en sıkı Warface oyuncularını bekliyor. Rütbe 86 Viking'i elde etmek için toplamda 20,773,200 Deneyim Puanı, Rütbe 87 Shinobi için 21,341,400 ve Rütbe 88 Moğol için 21,909,600 karşılık gelecek efor sarf etmek gerektiğini hatırlatalım.
 
Rütbe 86: Viking Rütbe 87: Shinobi Rütbe 88: Moğol

 

Yeni Üniformalar

GROM, Polonya Harekat Güçleri'nin özel operasyon birimidir. Bu özel birim çeşitli özel harekatlar ve alışılmadık saldırı-savunma rolü üstlenebilmektedir. 

GROM FBS Üniforma Seti

 
İlgili Etiketler