PC HocasıOyunBattlefield 1’de Oyun İçi Yeni Silahlar ve Yeni Video Yayınlandı

Battlefield 1’de Oyun İçi Yeni Silahlar ve Yeni Video Yayınlandı

   

Kısa süre içerisinde milyonlara ulaşarak büyük beğeni toplayan Battlefield 1, heyecan verici frangmanından sonra oyun severler tarafından büyük ilgi görmüştü. Battlefield 1 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ettiği gibi, oyun içi yeni silahlar ve yeni bir video yayınlandı.

Battlefield 1 Videosunda Yeni Sahneler

Battlefield’in web sitesinde ardından resmi Twitter adreslerinde yayınlanan yeni oyun içi videoda 12 Haziran tarihine vurgu yapılmış. İlk olarak EA Play etkinliğinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan oyunun tanıtımı esnasında ünlü yayıncılardan oluşan 64 kişilik grup da Battlefield 1‘i Multiplayer olarak oynayacak. Yeni Battlefield 1’den sahneleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

 

Yeni Silahların Özellikleri

Hem EA Games hem de Battlefield 1‘in web sitesi üzerinde yayınlanan videoda yeni silahlar hakkında bilgi verilmiş. Oyunun geliştiricileri Battlefield 1’de toplamda 6 adet silah sınıfı üretmiş. Bu sınıflar arasında ağır makineliler, hafif makineliler, saldırı tüfekleri, tabancalar, keskin nişancı tüfekleri ve pompalı silahlar bulunuyor.

Ancak bu silahların en büyük özelliği ise silah sınıfları arasında dünyanın ilk başarılı silahları olma özelliklerini taşıyorlar. Oyun içerisinde silahlar özelleştirilemediği gibi, her silah için 3 farklı hazır yapı olacak. Biz de bu hazır yapıdan bir tanesini seçerek görevlere başlayacağız. Bunun dışında ise silahların kaplamaları ve dürbün özellikleri istersek değiştirilebiliyor.

Ek olarak Battlefield 1‘de silahların yanı sıra bolca patlayıcılar, yakın mesafe silahları ve yabancı maddeler bulunuyor. EA Games tarafından yürütülen FPS türündeki oyun, silahları ile çok konuşulacak gibi duruyor. Bakalım CoD:Infinite Warfare dislike olaylarından sonra Battlefield 1 ne kadar satacak biz de merakla bekliyoruz.

İşte Battlefield 1’de kullanılacak olan silahlar:

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/battlefield-1de-oyun-ici-yeni-silahlar-ve-yeni-video-yayinlandi-21751-9930/ linkinden 29.06.2022 00:06:56 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video