PC HocasıOyunBattlefield Mobile için Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Battlefield Mobile için Oynanış Videosu Sızdırıldı!

 

Geride bıraktığımız Ağustos ayında Google Play Store’da ortaya çıktıktan sonra, Battlefield Mobile ile ilgili sızıntılar uzun süre geçmeden internete düşmeye başlamıştı. Bugün ise Reddit’te (MP1st aracılığıyla) ve YouTube’da yayınlanan oyun klipleri, Battlefield Mobile’ın Endonezya ve Filipinler’deki oyuncuların klasik Conquest oyun moduna erişebildiği testlerinden geliyor ve oyunun oynanışı hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

Kapalıçarşı haritasında yer alan Battlefield Mobile oynanışı, yaya ve araç savaşlarının yanı sıra çoğu zaman çok da kötü görünmeyen bina yıkımını gözler önüne seriyor. Mobil FPS oyunu devam ederken, şehir savaşı oldukça etkileyici görünüyor, ancak mobil oyunlar için daha önemli olan, nasıl bir deneyim sunduğu. Önümüzdeki yıl oyun piyasaya sürülene kadar bunu bilemeyeceğiz.

Battlefield Mobile için yapılan testler halen devam ediyor ve ilerleyen zamanlarda daha fazla bölgeye ve daha fazla kullanıcının erişimine sunulacak. Battlefield Mobile, iOS ve Android cihazlar için 2022 yılında piyasaya sürülecek, ancak EA, herkesin oyuna ne zaman sahip olabileceğini kesin olarak doğrulamadı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/battlefield-mobile-icin-oynanis-videosu-sizdirildi-118533/ linkinden 28.10.2021 18:10:34 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad