PC HocasıOyunMarvel’s Guardians of the Galaxy için Yeni Oynanış Videoları Paylaşıldı

Marvel’s Guardians of the Galaxy için Yeni Oynanış Videoları Paylaşıldı

 

Yayıncı Square Enix geliştirici Eidos Montreal, Marvel’s Guardians of the Galaxy için yeni oynanış videoları yayınlandı.

Oyun, 26 Ekim’de PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkacak.

Marvel Sinematik Evreni’nin yavaş yavaş küresel olarak ele geçirildiği bu noktada. Çoğu insan, en azından James Gunn’a göre, Galaksinin Koruyucuları’nın kim olduğu konusunda net bir fikre sahip. Karakterler olarak bir ağaç olan kel adam, yeşil vücut boyasıyla Zoe Saldana, ağaç olmayan diğer kel adam, şehvetli bir rakun olarak Bradley Cooper ve eskiden Parks and Recreation’da olan adam var.

Oyun, Muhafızların yeni versiyonlarını sunacak. Oyuncuların koşmak ve silah kullanmak yerine ilişki kurmaya ve ekip çalışmasına aktif bir vurgu yaparak onları tanımasını sağlayacak. Star-Lord, Guardians of the Galaxy‘deki tek oynanabilir karakterdir. Ancak gerektiğinde benzersiz becerilerinden yararlanarak takım arkadaşlarıyla etkileşime girebilir ve hatta onları yönlendirebilir.

Aşağıdan farklı oynanış videolarına ulaşabilirsiniz.

Oynanış videoları

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/marvels-guardians-of-the-galaxy-icin-yeni-oynanis-videolari-paylasildi-118484/ linkinden 28.10.2021 15:10:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad