Beklenen Gün Geldi: Apple Bugün iPhone 14 Serisini Tanıtacak: Nereden İzlenir?

  Google News

Nihayet takvim yaprakları 7 Eylül 2022 tarihini gösteriyor ve bugün saat 20.00 itibariyle Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Apple, yeni nesil akıllı telefon serisi iPhone 14 başta olmak üzere yeni nesil akıllı saat modeli Apple Watch’u ve diğer teknolojilerini tanıtıyor olacak.

Peki yeni nesil iPhone 14 serisi ve diğer yeni Apple teknolojilerinin tanıtılacağı lansman etkinliğini nereden izleyeceğiz? Harika bir soru ve bu sorunun kendisi kadar harika güzel cevapları mevcut.

Öncelikle bir Apple kullanıcısı iseniz Safari üzerinden Apple’ın resmi web sitesine girerek lansmanı doğrudan izleyebilirsiniz. Eğer başka cihazlardan giriyorsanız (Windows, Android) aşağıdaki YouTube linkinden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Lansmandan neler bekliyoruz?

Öncelikle tabi ki modelleme sistemi değişmiş bir iPhone 14 serisi bizleri bekliyor olacak; farklı çentik tasarımları ve farklı teknolojiler içerecek. Ardından şirketin yonga seti serisi M2 ailesinin yeni üyelerini bekliyoruz ayrıca bu yonga setlerine sahip tamamen yeni Mac mini modelleri de önceki iddialara göre lansmanda tanıtılacak.

Yeni nesil akıllı saat serisi Watch Series 8’in yanı sıra şirketin yeni nesil işletim sistemleri de genel kullanıma sunulacak. Bu işletim sistemleri sürümüne iPadOS 16 dahil değil çünkü şirket resmi olarak bunun ertelendiğini belirtmişti.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video