PC HocasıSosyal MedyaBenzema, Rihanna İçin Akşam Yemeğine 90 Bin TL Ödedi

Benzema, Rihanna İçin Akşam Yemeğine 90 Bin TL Ödedi

 

Real Madrid’li golcü Karim Benzema ünlü şarkıcı Rihanna ile birlikte yediği akşam yemeğine 90 bin TL fatura ödeyerek rekor kırdı. Faturada yer alan menü detayı ise “bu kadar da olur mu ?” dedirtti.

benzema-rihanna-fatura
BİR ŞİŞE SU 400 DOLAR NASIL OLABİLİR ?

Rihanna ve Karim Benzema yedikleri akşam yemeğinde ilk önce iki porsiyon ızgara kuzu yediler ve ardından hindistan cevizli aromalı bir şişe su içtiler. Suyun adedi için tam 400 dolar ( Türk Lirası ile 1200 TL ) ödeyerek Sosyal Medya’da en çok konuşulan konular arasına girdi.

Karim Benzema ve Rihanna’nın yediği akşam yemeği listesi şu şekilde:

* 2 porsiyon kuzu ızgara – 4 bin 300 dolar

* İki adet hindistan cevizli aromalı su – 800 dolar

* Günün özel menüsü – 2 bin 155 dolar

* İki adet meyve suyu – 1250 dolar

* Lahana salatası – 431 dolar

* İçki – 1517 dolar

TOPLAM: 30 bin 900 dolar yani Türk Lirası ile 90 bin 850 TL‘ye tekabül ediyor. Açıkçası bir akşam yemeğinin bu kadar pahalıya patlaması Sosyal Medya’da “bunlar neyin kafası” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Hangi restorantda yemek yedikleri belirtilmediği gibi, Türkiye’deki en lüks restorantda bu fatura maksimum 5 bin TL tutacaktır.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/benzema-rihanna-icin-aksam-yemegine-90-bin-tl-odedi-3075/ linkinden 15.10.2021 22:10:30 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad