PC HocasıHaberlerBlizzCon 2021 İptal Edildi!

BlizzCon 2021 İptal Edildi!

 

Blizzard’ın her sene düzenlediği hayran kongresi olan BlizzCon, geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de COVID-19 pandemisi sebebi ile iptal edildi. Ancak şirket Çarşamba günü gerçekleştirdiği açıklamada, şirketin “gelecek yılın başlarında” bir “küresel etkinliğe” ev sahipliği yapmayı planladığını duyurdu. Yani eğer her şey iyiye giderse BlizzCon 2022 yılı itibariyle geri dönüş yapacak.

BlizzCon’un baş yapımcısı Saralyn Smith yaptığı açıklamada, “Yüz yüze bir BlizzCon oluşturmak, sadece bizim için değil, aynı zamanda birçok yetenekli prodüksiyon ortağı, e-spor profesyonelleri, ev sahipleri, eğlence sanatçıları, sanatçılar ve ekip oluşturduğumuz diğer işbirlikçiler için de aylarca süren destansı ve karmaşık bir olaydır.” dedi.

Önümüzdeki yılki küresel etkinlik, Şubat ayında gerçekleşen BlizzConline gibi çevrimiçi bir şov ve “daha küçük yüz yüze toplantılardan” oluşacak. Şirket, gelecekte bu olay hakkında daha fazla bilgi vereceğini söylüyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/blizzcon-2021-iptal-edildi-113709/ linkinden 21.10.2021 21:10:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad