PC HocasıİncelemeBlue Switch Mekanik Su Geçirmez Klavye Rampage KB-R91 İncelemesi

Blue Switch Mekanik Su Geçirmez Klavye Rampage KB-R91 İncelemesi

 

Bu hafta video olarak incelemesini yaptığımız Rampage KB-R91 klavye modelinin bu yazımızda yazılı olarak incelemesini ele alacağız. Uzun yıllardır ülkemiz pazarında faaliyet gösteren 2003 yılından bu yana bünyesinde bir çok markayı barındıran Seğment Bilgisayar tarafından üretilmekte.Ürün su geçirmez özelliği ile ön plana çıktığı gibi, toplamda 4 farklı switch modeline sahip. (Blue, Black, Brown ve Red)

İncelemesini yaptığımız  KB-R91 modelinin özelliklerinden bahsedecek olursak. 18 Farklı led animasyon ve su geçirmez özelliği ile ön plana çıkmakta. Led aydınlatmanın ışık şiddetini isteğinize uygun olarak arttırabilir ve azaltabiliyorsunuz. Ayrıca mekanik tuşları sayesinde oyun zevkinizi üst düzeyde yaşamanıza olanak saplamakta. Tuşların lazer baskılı olması gece ve karanlıkta rahatlıkla görünebilir durumda.

Video İnceleme :

Su Geçirmez Klavye

Su geçirmeme özelliği sayesinde klavyenizin üzerine çay, su, kola vb. sıvılar ile video incelememizde de görüldüğü üzere suya karşı denedik ve her hangi bir sorun ile karşılaşmadık.

50 Milyon Tıklama Ömrü Ve Bilek Desteği

KB-R91 50 Milyon tuş ömrü ile uzun ömürlü bir kullanım sunmakta.  Ayrıca bilek desteği de bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

  •  Aydınlatma: Rainbow (Gökkuşağı)
  • Anahtar Tipi: Opto Mekanik Blue
  • Bağlantı Kablosu: USB 2.0 Örgülü
  • Kablo Uzunluğu: 1.5 metre
  • Tıklama Ömrü: 50 milyon
  • Antighosting: %100 Tüm Tuşlar
  • Tuş Dizilimi: 105 adet Türkçe
  • Ağırlık: 967 gram

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/blue-switch-mekanik-su-gecirmez-klavye-rampage-kb-r91-incelemesi-70569/ linkinden 28.07.2021 23:07:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video